Zvezda, to pa je ja. Zaradi nje sem nehal poslušati radio 1, ker je enostavno ni za poslušat z njenim neznanjem vsega
Še dobro, da imate na razpolago še druge frekfence, sigurno ima več pameti od vas, zato ne bodite uzaljen
vse frekvence imajo višjo pamet od nje, ker ona in njena generacija je zabita da bolj ne more biti. Vse kar znajo ponujati pičko in goloto na onlyfans
Lara - lepoticka-humor-brez nje negre-,… a se vi delaate norca??? Ta kokoš je totalno neposlusljiva!!! O lepoti pa tud skoda besed k jih najdes za sosedovo stalo 10 bolsih!!! No ja se je pa vsaj prifukarla do dobre pozicije….to ji zgleda res gre!
Jankovićć je zelo zadovoljen s to zvezdo
Pa tudi avdićć
Kaj ste malo nevoščljiv?
Nevoščljivi, zakaj že?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Zvezda, to pa je ja. Zaradi nje sem nehal poslušati radio 1, ker je enostavno ni za poslušat z njenim neznanjem vsega
Še dobro, da imate na razpolago še druge frekfence, sigurno ima več pameti od vas, zato ne bodite uzaljen
vse frekvence imajo višjo pamet od nje, ker ona in njena generacija je zabita da bolj ne more biti. Vse kar znajo ponujati pičko in goloto na onlyfans
Lara - lepoticka-humor-brez nje negre-,… a se vi delaate norca??? Ta kokoš je totalno neposlusljiva!!! O lepoti pa tud skoda besed k jih najdes za sosedovo stalo 10 bolsih!!! No ja se je pa vsaj prifukarla do dobre pozicije….to ji zgleda res gre!
Jankovićć je zelo zadovoljen s to zvezdo
Pa tudi avdićć
Kaj ste malo nevoščljiv?
Nevoščljivi, zakaj že?