Magazin > VIP

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Pevec Fleetwood Mac storil samomor

Bob Welch youtube.com
Nekdanji pevec skupine Fleetwood Mac, Bob Welch, se je na svojem domu v Nashvillu ustrelil.

Šestinšestdesetletnega glasbenika in poslovilno pismo je našla njegova žena. Kot piše v policijskem poročilu, se je Welch ustrelil v prsni koš.

Zakaj si je pevec in kitarist, ki je bil med letoma 1971 in 1974 član skupine Fleetwood Mac, vzel življenje, ni znano. Je pa v javnost pricurljal podatek, da je imel že dlje časa hude zdravstvene težave.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.