V nadaljevanju preberite:
- Voditeljica rubrike Pop In Polona Zoja Jambrek avgusta zapušča Pop TV in se bo posvetila psihoterapiji, s katero se ukvarja že vrsto let.
- Govorice o odhodu Ote Širca Roš ne držijo; voditeljica odhaja le na daljše poletne počitnice in se na televizijske zaslone vrača septembra.
- Polona Zoja Jambrek je leta 2019 začela študij psihoanalize, njeno dolgoletno zanimanje za psihologijo pa je očitno preraslo v novo poklicno pot.
Od vodenja priljubljene rubrike Pop In v oddaji 24 UR na Pop TV se bo z avgustom poslovila ena najlepših Popovih voditeljic Polona Zoja Jambrek. Govorilo se je, da naj bi oddajo zapustila tudi Ota Širca Roš, a to ne drži.
"Ota Širca Roš bo sicer res izkoristila daljše poletne počitnice, vendar ostaja del ekipe Pop Ina. Polona Zoja Jambrek pa se bo z avgustom res poslovila od zabavne industrije in se v prihodnje posvetila področju psihoterapije," je za Žurnal24 sporočila tiskovna predstavnica Pop TV.
Da Ota odhaja le na daljše počitnice, je za Žurnal24 potrdila tudi voditeljica, ki je povedala, da jim na Pop TV na pet let pripada en mesec dodatnega dopusta, hkrati pa bo pokoristila še letošnji dopust. Na TV zaslone se vrača septembra.
Za izjavo smo prosili tudi Polono, ki pa nas je usmerila na PR službo Pop TV. A kot je znano, se lepa voditeljica že več let ukvarja s psihoterapijo. Da se je vrnila v šolske klopi, je za Žurnal24 razkrila že leta 2019. Takrat je izbrala študij psihoanalize. Povedala je, da ji je bila psihologija položena že v zibelko, saj se kar nekaj njenih sorodnikov ukvarja s to vejo znanosti.
"To področje me zelo zanima, rada pomagam ljudem, zdi se mi uporabno na vseh področjih v življenju, zato sem se odločila, da si želim to tudi uradno zapečatiti. Zelo uživam v učenju in vse znanje z veseljem vsrkavam, je pa zaenkrat to moj hobi, ki ga jemljem povsem spontano, brez velikih načrtov. Trenutno je pred mano pet let študija, Pop In pa še vedno ostaja moja ljubezen, saj prav tako obožujem tudi umetnost in kulturo," je razkrila leta 2019.
Očitno je hobi prerasel v poslanstvo in tako se lepa voditeljica poslavlja od rubrike, ki jo je vodila več kot 20 let! Na novi poti ji želimo vse dobro.
Koncno odhaja!! Naj se raje malo bolj posveti svojemu zdravju …predvsem psihiatricnemu!!
Aleluja, tega glasu ni mogoče poslušati.
Ojoj, prezgodaj sem se veselil..