V nadaljevanju preberite:
• Na VIP Lady Pikniku smo ujeli eno najbolj priznanih slovenskih odvetnic.
• Pravna strokovnjakinja, ki je zastopala tudi pred Mednarodnim kazenskim sodiščem, je komentirala enega najbolj odmevnih razhodov ta hip.
• Njena kratka ocena možnih posledic za Luko Dončića je bila jasna, neposredna in zelo zgovorna.
Na VIP Lady Pikniku nas je s svojo prisotnostjo presenetila Rosvita Toplak, znamenita slovenska odvetnica in specialistka za kazensko pravo.
Rosvita je ena redkih slovenskih pravnic z licenco za zastopanje pred Mednarodnim kazenskim sodiščem. Je tudi ženska, ki zna živeti – in ki zna biti srečna. Prepotovala je več kot 80 držav sveta in svoje znanje posvetila najranljivejšim.
Kot je povedala, zelo redko daje intervjuje, pa vendar si je za Žurnal vzela minutko in pokomentirala pravni vidik enega najbolj odmevnih razhodov, ki se odvijajo v tem trenutku. Glede na to, da se je v svoji izrazito uspešni karieri ukvarjala z vojnimi zločini in drugimi grozovitostimi, nas ne čudi, da je na vprašanje o potencialnih razpletih Dončićevega razhoda zamahnila z roko in odvrnila: "Prevelika odvetnica sem, da bi o tem puščala svoje mnenje. Naj si uredita, kot si znata. Je pa dokaj preprosto – sploh v Ameriki, kjer se točno ve, da se po razhodu premoženje deli na pol. Če Luka dobiva ameriško plačo, mora sprejeti tudi to, da bo dal polovičko svojima dvema punčkama in princeski - bivši zaročenki oziroma mamici njegovih otrok."
Tako je povedala ena najboljših slovenskih odvetnic. "Sapienti sat" - pametnemu zadostuje.
Kakšen pesek,kdo klincs je to,najznsmenitejši moj ku......r.......
Kljusta, se pač odpiše....
Baje je tko dobra,da bo rešila naš planet