Slovenija > Črna kronika

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Avto presekalo na pol

Policija še ugotavlja, kdo izmed štirih potnikov, ki so ležali na cestišču, je v Žurnal24 main
V hudi prometni nesreči v Zagrebu so umrli štirje ljudje. Avtomobil se je tako močno zaletel v semafor, da ga je razpolovilo. Vozil je stari znanec policije.
"Bilo je grozno; kot bi eksplodirala bomba in raztreščila avto," pripovedujejo priče nesreče.

Nekaj pred 22. uro je po poročanju 24Sata opel vectra z veliko hitrostjo treščil v semafor. Avto je prepolovilo, potnike pa vrglo iz njega.

Na kraju nesreče je umrla 52-letna ženska, mati voznika, preostale tri potnike, voznika in najverjetneje njegovi sestri, pa so odpeljali v Klinični center Zagreb in bolnišnico Dubrava. Vsi trije so kljub pomoči zdravnikov umrli.

Opel je vozil 31-letnik, ki je šele 18. septembra znova dobil vozniški izpit.  Do zdaj je povzročil že tri prometne nesreče, skupno je naredil 73 prometnih prekrškov, vključno z vožnjo pod vplivom alkohola in brez vozniškega dovoljena. Že štirikrat je bil aretiran, prometna policija pa ga je že večkrat poklicala na razgovor, vendar se ni nikoli odzval.
Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.