Slovenija > Črna kronika

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

'Draga sodnica, pobegnil sem'

Žurnal24 main
"Draga sodnica, obveščam Vas, da sem 20. septembra pobegnil iz zapora v Gospiču," se je zapornik v pismu prijazno opravičil sodnici, ker ga ni bilo na sojenje.

Čeprav so sodniki vajeni vseh vrst izgovorov in opravičil, zakaj obtoženca ni na sojenju, je 36-letni Hrvat Robert Knežević s svojim opravičilom šokiral sodnico Sandi Bramberger Ostoić.

Knežević ji je namreč poslal kar pismo, v katerem se ji opravičuje, da ga ni na sojenju, vendar res nima časa, saj je na begu, poroča Jutarnji list.

Obtožen je preprodaje tujega zemljišča, pri čemer naj bi s partnerjem zaslužila 195 tisoč evrov.

To pa še ni vse, Knežević je v pismu sodnici napisal, da bo z veseljem sodeloval v postopku, vendar je pobegnil zaradi napačnega ravnanja prejšnjega sodnika, ki mu je podaljšal kazen.

Pismo je zaključil z besedami: "Menim, da je moja dolžnost, da vas obvestim o vsem tem."

Knežević pa ni zbudil pozornosti le zaradi pisma, ampak tudi zaradi pobega; pobegnil je namreč kar skozi glavni vhod zapora v Gospiču.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.