Slovenija > Črna kronika

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Pred izvozom izgubil oblast in trčil v betonsko ločilno ograjo

Prometna nesreča Profimedia
Na dolenjski avtocesti je voznik izgubil oblast nad vozilom. V nesreči je utrpel hujše telesne poškodbe.

Policisti PU Novo mesto so bili v torek okoli 11.30 obveščeni o prometni nesreči na avtocesti A2 za smer Smednik–Dobruška vas. Nesreča se je zgodila približno 400 metrov pred izvozom za Dobruško vas.

39-letni voznik osebnega avtomobila je izgubil oblast nad vozilom in trčil v betonsko ločilno ograjo. Po trčenju je vozilo odbilo preko vozišča, kjer je nato trčilo še v varnostno ograjo.

V prometni nesreči je bil udeležen le voznik osebnega avtomobila, ki je utrpel hujše telesne poškodbe. Reševalci so ga oskrbeli na kraju in odpeljali v bolnišnico.

Policisti bodo zoper voznika uvedli hitri prekrškovni postopek z izdajo odločbe. 

dezurni@styria-media.si
 

Komentarjev 0
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.