Slovenija > Črna kronika

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Vlak znova na morilski vožnji

železniÅ¡ka postaja bobo Žurnal24 main
Vlak je ob 15.57 na progi med Dornberkom in Ajdovščino v bližini Prvačine v občini Nova Gorica povozil 72-letnega moškega, ki je hodil po železniški progi.

Ponesrečenec je zaradi poškodb umrl na kraju nesreče. Na Policijski upravi Nova Gorica so za povedali, da policijska preiskava o vzroku nesreče še poteka, vendar naj bi šlo za nesrečo in ne samomor. Na kraju nesreče so posredovali gasilci iz Dornberka in Nove Gorice.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.