14 ogledov

Kdo bo ustavil LeBrona?

Miami Heat: Charlotte Bobcats 96:82
1/23
LeBron James je z novo izjemno predstavo v drugem polčasu pokopal vse upe košarkarjev gostiteljev Charlotte Bobcats, da bi presenetili zvezdniški Miami, ki je slavil zmago s 96:82.

LeBron James je k zmagi Vročice nad Charlotte prispeval 38 točk, kar 26 pa jih je dosegel v drugem polčasu, ki ga je Miami dobil za 10 točk.

Odločilna je bila tretja četrtina, ki jo je Miami dobil z 31:16, James pa je dosegel kar 13 zaporednih točk. To je bila že šesta zaporedna zmaga Vročice v ligi NBA in 18. zmaga v zadnjih 19 tekmah. Miami je prvič po letu 1998 na gostovanju dobil 11 zaporednih tekem. Drugi zvezdnik Dwyane Wade je dodal 31 točk in 11 skokov, prvič v sezoni pa se je zgodilo, da bi dva igralca nekega moštva na eni tekmi dosegla po 30 točk. "Glavni igralci so se do zdaj odlično spoznali in vedo, kako skupaj delovati na igrišču. Mislim, da uživajo v svojih vlogah, menim pa tudi, da eden drugemu pomagajo izboljšati igro," je bil po novi zmagi zadovoljen trener Heatov Erik Spoelstra.