3484 ogledov

Ko dvorana umolkne: Grozljiv padec NBA zvezdnika

Corey Brewer Reševalni pas/Twitter
Za trenutek je v Golden One Centru vsem zastal dih.

Košarkar Kraljev iz Sacramenta Corey Brewer se lahko zahvali zgolj višji sili, da je ni huje skupil po grozovitem padcu, ki ga je doživel na tekmi proti Cleveland Cavaliers.

Veteran, ki že dvanajsto leto nastopa v najmočnejši ligi na svetu, je v zaključku prve četrtine prestregel nasprotnikovo podajo ter stekel v protinapad, ki ga je zaključil z dvoročnim zabijanjem. Toda pri tem se ali ni dobro ujel za obroč, ali pa je slabo ocenil svojo hitrost ter gibanje svojega telesa v zraku, kajti kar naenkrat je začel v nenaravnem položaju padati. Vsem v dvorani je zastla dih...

Toda na srečo se košarkar, ki je svoja najboljša leta preživel pri Minnesoti, pri padcu ni poškodoval, saj je tekmo brez težav nadaljeval ter ob zmagi svoje ekipe 117:104 v desetih minutah dvema točkama dodal še skok in asistenco.