15 ogledov

Poraz Udriha proti svojim

Beno Udrih Mediaspeed.net
Košarkarji Milwaukeeja so vnovič izgubili, tokrat so jih v Sacramentu ugnali Kralji. Nekdanji klub Bena Udriha je proti njegovemu sedanjemu zmagal s 103:100.

Udrih pa je na tekmi dosegel osem točk, dva skoka in tekmecem ukradel eno žogo. Pri zmagovalcih je bil s 27 točkami najučinkovitejši Markus Thornton, točko manj, a kar 10 skokov, pa je v svojo statistiko vpisal Tyreke Evans. Slednji je tudi odločil tekmo, saj je v zadnji minuti uspešno izvedel kar štiri proste mete. Pri Milwaukeeju je Brandon Jennings zbral 31 točk in sedem podaj.

Zelo napeto je bilo tudi v Atlanti, kjer so se gostje iz Miamija po treh podaljških veselili zmage s 109:116, najučinkovitejši na tekmi pa je bil s 33 točkami Chris Bosh. Pri Vročici zaradi poškodb nista igrala LeBron James in Dwayne WadeSan Antonio Spurs je s 93:71 nadigral prvake Dallas Mavericks, ki so doživeli peti poraz v osmih tekmah, Portland pa je bil boljši od ekipe Los Angeles Lakers s 107:96. Za Spurs je nekdanji igralec Uniona Olimpije Danny Green odigral nekaj več kot 23 minut, v tem času pa v svojo statistiko vpisal osem točk, šest skokov in dve podaji. Pri Dallasu je Dirk Nowitzki dosegel le šest točk.