16 ogledov

Zvezda pred tretjo zaporedno zvezdico

Charles Jenkins Crvena zvezda Cedevita Crvena zvezda mts
V regionalnem košarkarskem tekmovanju so odigrali drugo srečanje finalne serije.

Beograjska Crvena zvezda je dobila tudi drugo tekmo na svojem parketu proti zagrebški Cedeviti (84:73) in jo le še ena zmaga loči od tretjega zaporednega naslova v ligi ABA.

Srbi so že prvo četrtino dobili za enajst, ob polčasu pa vodili za velikih 23 točk. V nadaljevanju so Hrvati malce ublažili poraz, a domačinov niso resneje ogrozili.

Za Zvezdo je bil najbolj učinkovit Charles Jenkins s 16 točkami, sedmimi skoki in štirimi asistencami, pri gostih je Miro Bilan vpisal 12 točk.

Tretja in morebitna četrta tekma bosta v četrtek oziroma petek odigrali v Zagrebu, morebitna peta bo v nedeljo v Beogradu.