10105 ogledov

Incident v Velenju, posredovala policija

stadion Ob jezeru Velenje Na stadionu Ob jezeru se je v sredo zbralo okrog 2000 gledalcev.
Na sredini prvenstveni tekmi na stadionu Ob jezeru je prišlo do vroče krvi.

Maribor je v sredo zmagal na gostovanju pri velenjskem Rudarju (1:3) in dodatno popestril bitko za državni naslov.

Marcos Tavares SNL Šport Maribor skočil na prvo mesto

Zadetek, s katerim so Štajerci potrdili zmago, je padel v 84. minuti v režiji Luke Zahovića. Nekaj minut pred tem je gostujoči trener Darko Milanič iz igre potegnil Martina Kramariča.

Slednji se je po menjavi zadrževal na atletski stezi, ki obkroža igrišče, od tam pa ga je vneto podil eden od varnostnikov. Prerekanje je vrhunec doseglo prav v času Zahovićevega zadetka, strasti so bile razvnete vse do konca srečanja.

Očitno je bilo pestro tudi po zadnjem sodniškem žvižgu, saj se je Milanič po tekmi zbranim novinarjem opravičil za zamudo, kot razlog pa navedel, da se je v tunelu pod tribuno dogajalo marsikaj.

Po dogodku je na stadion prišla tudi policija, kar priča o tem, da situacija ni bila povsem nedolžna.