483 ogledov

Nori prizori, Slovenec žrtev pirotehnike v Srbiji

Vanja Drkušić Epa Vanja Drkušić.
Debi, ki si ga slovenski reprezentant vsekakor ni predstavljal.

Slovenski nogometni reprezentant Vanja Drkušić je danes debitiral v dresu beograjske Crvene zvezde. A svojega debija na prvenstvenem gostovanju pri Radničkem iz Kragujevca ne bo ohranil v lepem spominu, saj je moral po prvem polčasu iz igre, potem ko so domači navijači v njegovo bližino metali bakle in topovske udare, je poročal Tanjug.

Navijači Radničkega so začeli metati bakle, petarde in topovske udare v 45. minuti, eno pirotehnično telo pa je eksplodiralo blizu Drkušića. Temu je postalo slabo, zaradi česar so ga ob polčasu zamenjali, so potrdili pri beograjskem klubu.

Zvezda, pri kateri je drugi slovenski reprezentant Timi Max Elšnik igral celo tekmo, je sicer slavila z 1:0. Oba Slovenca sta predvsem v prvem polčasu kar nekajkrat opozorila nase, imela priložnosti, tekmo pa je odločil Mirko Ivanić v 85. minuti.