Šport > Nogomet

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Prvi mož Olimpije okužen

Milan Mandarić Anže Petkovšek
Milan Mandarić pozitiven na novi koronavirus.

Predsednik slovenskega nogometnega prvoligaša Olimpije Milan Mandarić je bil pozitiven na okužbo z novim koronavirusom, so danes sporočili iz ljubljanskega kolektiva. Mandarićevo zdravstveno stanje je trenutno stabilno in je v samoosamitvi na domu

Mandarić je po slabem počutju opravil testiranje na novi koronavirus. Rezultati testa so bili pozitivni, zato je predsednik Olimpije že od sobote v izolaciji, so zapisali v Olimpiji.

V klubu bodo postopali v skladu s priporočenimi smernicami Nacionalnega inštituta za javno zdravje, so še sporočili.

Srbsko-ameriški poslovnež, ki je letos septembra dopolnil 82 let starosti, je Olimpijo prevzel sredi junija 2015 in jo že v prvi sezoni 2015/16 popeljal do naslova državnih prvakov po 21 letih, sezono 2017/18 pa so Ljubljančani končali z dvojno krono, lovoriko pokalnih in državnih prvakov.

Komentarjev 2
  • maresem 18:20 08.november 2020.

    wauuu.. neverjetno, jaz tudi

Sorodne novice