16 ogledov

Sarma ohranil prazno mrežo

Samir Handanović je v 25. minuti Amorusu obranil enajstmetrovko. (Foto: Saša Des Žurnal24 main
Pestro nedeljsko dogajanje na italijanskih zelenicah so zaznamovali: poraz Juveta, visoka zmaga Milana in remi Udineseja, pri katerem se je izkazal Samir Handanović.

Juve je tokrat klonil na gostujočem terenu v Veroni. Za Staro damo je bil usoden Gennaro Sardo, ki je Buffona premagal v 33. minuti. To je bil že sedmi letošnji poraz ekipe iz Torina, ki za vodilnim Interjem sedaj zaostaja že 13 točk.

Milan blesteče
Milan
je na domačem terenu premagal tokrat nebogljeno ekipo Siene (4:0). Za domače sta gole dosegla Marco Borriello in Ronaldinho. Na San Siru je tokrat blestel predvsem slednji, ki je zabil svoj prvi hat-trick po 27. septembru 2005, ko je igral še za Barcelono. Takrat je zabil Udineseju.

Udineseju, za katerega je brani Samir Handanović, je prvič po štirih tekmah (petič v ligaški sezoni) ohranil svojo mrežo nedotaknjeno. Tokrat se je Handanović izkazal, saj je v 25. minuti Amorusu obranil strel z 11-m.

Pandev rešil Inter
Novinec v vrstah Interja Goran Pandev je z zadetkom v 69. minuti začel povratek Interja na tekmi proti Bariju, potem ko so z dvema enajstmetrovkama domači povedli 2:0. Obakrat je z bele točke zadel De Souza Barreto. Končni rezultat 2:2 je bil dosežen v 74. minuti, ko je Pandev priigral enajstmetrovko. Slednjo je uspešno izvedel Diego Milito. "Vedeli smo, da bo to težka tekma. Vse smo dali od sebe, da bi se vrnili v igro. Na koncu bi lahko celo zmagali, a bo tudi remi dober," je po tekmi skelnik Makedonec Goran Pandev. Kljub le točki prednost Interja pred zasledovalci ostaja devet točk.