Šport

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Rokometašice ogrele pesti

Žurnal24 main
Pogosto se omenja, da je rokomet grob šport. Ruske rokometašice so to tudi potrdile, in to s pestmi. Finale ruskega prvenstva se je končal z množičnim pretepom.

Velikokrat je bilo govora o grobih prijemih na rokometnih igriščih. To, kar so uprizorile rokometašice na ruskem prvenstvu, večkrat vidimo na ledenih ploskvah kot pa na parketu. V finalu ruskega rokometnega prvenstva je Dinamo iz Volgograda gostil Zvezdo iz Moskve, ob koncu tekme pa so zapele pesti. V pretepu so sodelovale igralke obeh ekip. Igralke iz Moskve so bile vso tekmo zelo grobe, enega od prekrškov pa je sodnik kaznoval z rdečim kartonom. Po prekršku so se domače igralke pritožile zaradi grobosti, Moskovčanke pa so njihovo potezo pospremile s pestmi. Čeprav so bile v pretepu močnejše, so igralke Dinama zmagale in osvojile rusko prvenstvo.

Komentarjev 1
Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Če nimate uporabniškega računa, izberite enega od ponujenih načinov in se registrirajte v nekaj hitrih korakih.