3 ogledov

Udrih pomagal do zmage nad Telički

zach randolph grizzlies EPA
Moštvo košarkarske lige NBA Memphis Grizzlies je v gosteh s 109:90 premagalo Dallas Mavericks.

V noči na sredo je ekipa Bena Udriha našla več navdiha proti Dallasu, Udrih pa je v 21 minutah dosegel osem točk, pet podaj in dva skoka. Z 22 točkami je bil najboljši Zach Randolph, pri Dallasu sta jih Chandler Parsons in Monta Ellis dosegla po 19.

Randolph je dosegel dvojni dvojček, saj je ujel še 10 žog, Španec Gasol je dodal 15 točk, šest podaj in štiri skoke, Udrih pa je začel v prvi peterki gostov, ki so dosegli osmo zmago na zadnjih devetih tekmah.

Drama na tekmi Bikov in Bojevnikov

Najbolj dramatično je bilo na tekmi med Golden State Warriors in Chicago Bulls, na kateri so slednji zmagali po podaljšku s 113:111. Sedem sekund pred koncem dodatnega dela igre je dvoboj odločil Derrick Rose (30 točk, 13:33 met iz igre) in končal niz devetnajstih zaporednih domačih zmag bojevnikov. Španec Pau Gasol je bil na pragu dvojnega trojčka (18 točk, 16 skokov in osem podaj).

Košarkarji Indiane Pacers so doma izgubili s Toronto Raptors z 91:104, Detroit Pistons s Cleveland Cavaliers s 95:103, Miami Heat z Milwaukee Bucks s 102:109, Los Angeles Lakers pa z Washington Wizards z 92:98.