Svet
15170 ogledov

35-letnega požigalca prijeli na avtobusu, požara ni zanetil prvič

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 15:23 21.julij 2024.

    Tega piromana bi poslal na pogozdovanje. Kar tam, kjer je podkuril. Za nekaj let, 8 ur dnevno. Podobno bi morali storiti tudi z raznoraznimi vandali, ki bi čez dan v rumenih uniformah postavljali nazaj table, popravljali ograje...čistili parke...eh, seveda pa ...prikaži veča ne bi pozabil tudi na naše vojne hujskače (delo v bolnicah, vojnih rehab centrih..), pa seveda nenazadnje tudi na naše 'borce proti virusu', tako one v belih haljah kot izdajalske izvoljence ljudstva, ki jim Tujec pomeni več od Slovenca.

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 16:30 21.julij 2024.

      Kaj če bi se najprej malce razgledal kaj piromanija sploh je, ha. Zakaj ti ljudje to počnejo? In dokler se ne najde vzroka tega početja, tudi zdravljenje ni mogoče. To seveda velja za vse "bolezni". Tudi za tvojo, ki se ...prikaži več imenuje "maščevalnost" za vse kar ne razumeš po svoji logiki.

  • Avatar MS
    MS 14:12 21.julij 2024.

    Najbolj realen in praktičen pouk za tega kretena bi bil da se ga priveže na grmado in podkuri pod njm toliko časa da ga dobro osmodi in dokler ne začne cvilit! Potem ga odvezat in še dobro nalomit! Le take ...prikaži veče metode lahko prevzgojijo take kretene!

    • Enzgg4 14:50 21.julij 2024.

      Spet ti, šupak. Pojdi rajsi iskat, kaj si pisaril o nabavah cepiv in vsem takratnem laganju oblasti. Ko bos nasel in priznal "ja, jedel sem govna, sem bebec, mea culpa," potem pa pisi pri drugih temah. Ajde, spizdi zdaj. Sikter.

    • Avatar MS
      MS 15:32 21.julij 2024.

      O kako sem te vesel kužek moj! Tako veren mi ni niti moj REX ki ne teka tako zvesto za menoj kot ti! Priden kuža, dobiš dvojno porcijo briketov!

    • Enzgg4 15:56 21.julij 2024.

      Pičkaaaaaa

    • Enzgg4 15:58 21.julij 2024.

      Ej, pička, a ti ni nič nerodno ko si tak kup gnoja?

    • Avatar MS
      MS 15:58 21.julij 2024.

      Spet se podpisuješ pod trenutni nick!

    • Enzgg4 15:59 21.julij 2024.

      Ušci, pička, išči svoje nebuloze. Kam si jih zakopal? Jebe demenca, a?

    • Avatar MS
      MS 16:00 21.julij 2024.

      K nogi, cucek!

    • Enzgg4 16:39 21.julij 2024.

      Išči, pička, svoje laži. Išci

    • Avatar MS
      MS 17:02 21.julij 2024.

      Ti išči zblojeni kreten in dokaži kje in kdaj sem lagal! Ti to trdiš! Torej dokaži cucek zblojeni!

    • Avatar MS
      MS 17:20 21.julij 2024.

      Dokazno breme je vedno na tistemu ki nekaj trdi! V sodni praksi je dokazno breme na tožilcu in ne na toženemu! Le v tvoji zblojeni kretenski glavi je to obrnjeno! Trdil si in dokaži prijatelj moj!

    • Enzgg4 17:29 21.julij 2024.

      Išči pička, išči

    • Avatar MS
      MS 17:31 21.julij 2024.

      Si brikete že pojedel! Potem k nogi!

    • Enzgg4 17:44 21.julij 2024.

      A si ti fukjen da bom kopal po tvojih bedarijah???? Zelo dobro ves, kaj si pisal. Vemo tudi mi. In tega ne bos nikoli spremenil, pičkica.

    • Enzgg4 17:44 21.julij 2024.

      Opa, ms pička spet laja

    • Enzgg4 17:47 21.julij 2024.

      Sploh pa ne bom dokazoval ničesar tam eni pički, ki se spreneveda, da jw kocka okrogla. Bebcu dokazi pač nič ne štejejo. Ne, pička?

    • Avatar MS
      MS 17:59 21.julij 2024.

      Kreten če ne nočeš dokazati svojih trditev o meni in mojih komentarjev si navaden bedni nakladač ki se blamira na tem Forumu! Navadno neumno blebetalo! Rekel si! Dokaži!

  • Avatar Red Hiney
    red 14:48 21.julij 2024.

    @MS; jaz bi pustil da zgori. V poduk drugim.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 16:42 21.julij 2024.

    Na zaprt oddelek psihiatrije za nedoločen čas , ker požig je zame čisti zločin in to daleč najbolj nagnusen , še celo bolj kot umor.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.