Avto
39 ogledov

522-krat je počilo zaradi prehitrih mladih

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Loyalar 21:09 18.avgust 2016.

    Ok, ampak jaz pa potem predlagam, da to storimo tudi vsi mi, ki že imamo izpit (vključno s tabo + varno vožnjo naj opravijo vsi, ne samo mladi). Izpit imam 6 let in v teh letih sem opazil bistveno več ...prikaži več hitrejših in živčnih voznikov, ki so bili + 30, država pa pač samo išče, da bi še kje lahko pobrali kakšen evro več.

  • Jernej Kejžar 14:14 19.avgust 2016.

    statistično najhujše nesreče največkrat še vedno delajo tisti, ki majo ponavad največji ego kot dobr šofer. seprav moški od 30 do 65 leta. pr večini tega starostnega razreda opažam tut, da dostkrat vozijo po srednje veliki količini alkohola(nekje od 3 ...prikaži več do 5 meric v roku zadnje ure). osebno pr 26ih letih(od tega jih mam dobrih 5 let izpit) še nism biu udeležen v nesreči. ironija pri kaznih je, da se izkušenejši poklicni vozniki(sepravi tisti, ki bi morali ob nepravilni vožnji že velikokrat dobiti kazn) preprosto požvižgajo na omejitve. sklepam da zato, ker sistem kaznovanja ne deluje(v Kranju se da v enem mesecu pogruntat vse "punkte" kjer policaji lovijo, drugot o njih ni ne duha ne sluha) in jih preprosto ne dobijo. tut kot kolesar opažam precejšno mero brezbrižnosti s strani voznikov. (bližina vožnje mimo kolesarja, izsiljevanje prednosti...) pa tudi pešci in ostali kolesarji se velikokrat poživžgajo na dejstvo, da obstaja kolesarska steza oz. (pri kolesarjih) v katero smer naj bi se

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.