Saj, če nimate kaj drugega bolj pametnega za pisati, tudi to ni potrebno..pa po možnosti piše to še kakšen tak,ki v življenju ni sedel na motorju..
Najlažje je pa kopirati ali povzeti članek, brez,da bi se prepričali kaj je v ozadju..
Aja..pa zanimivo je to, da je potrebno na vsak način diskreditirati KTM..verjetno je vzrok konkurenca..ali pa ker je večina ostalih motorjev ..kako se že reče..aja..klejštre🤪
Saj, če nimate kaj drugega bolj pametnega za pisati, tudi to ni potrebno..pa po možnosti piše to še kakšen tak,ki v življenju ni sedel na motorju.. Najlažje je pa kopirati ali povzeti članek, brez,da bi se prepričali kaj je v ozadju..
Aja..pa zanimivo je to, da je potrebno na vsak način diskreditirati KTM..verjetno je vzrok konkurenca..ali pa ker je večina ostalih motorjev ..kako se že reče..aja..klejštre🤪
Konkurenca je ljubosumna in podtika oz išče "slabe" strani konkurentov. To je povsod, kjer je zraven denar, osebni uspeh in napredovanje, ženske, itd.