Avto /avto/iz-druge-roke
60348 ogledov

Vozniki, pozor! Kako pravilno ogreti motor v mrzlem jutru?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:00 14.december 2022.

    torej imate odgovor iz amerike. spoštovani novinar sedaj pa poglej zakon o cestnem prometu, kjer je člen da vozilo razen delovnega stroka, ki opravlja svoje dejavnost ne sme teči na mestu. kazen 80 €. torej kaj sedaj? drugič preberite lastne ...prikaži več članke na to temo. vedno se je govorilo vozi miško,ne bit na mestu, sedaj pa stoj.in za povrh, avto mora delovat na obratih, kjer pumpe delujejo na delovnem tlaku, in da tekočine krožijo, ne pa da stojijo na mestu. torej če se kaj raztezam naj se vse!

  • 4krogci 17:32 14.december 2022.

    Kako ogrejes avto pozimi….preprosto…prides do avta…ocistis sipe, se usedes v njega,vzges in se odpeljes….nc lazjega in hitrejsega. Kot prvo ne zivimo vec 50let nazaj, in kot drugo tid ne zivimo v sibiriji!

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:04 14.december 2022.

    QMI dodatek vse reši ,zadeva je v guinisevi knjigi zapisana in resnično deluje,motor dela lepše,sploh dizel ki ga kar premetava, čim avto preseže 100000 km je priporočljivo to dodati,sam sem dodal prvič ko sem imel peugeot 405 dizel in motor ...prikaži večr je umirilo in boljši odziv,vžiganje v mrzlem pa enostavno,samo toliko da je obrnilo je že zakurblal in tako vsi avti do zdaj ki sem jih imel,nikoli problemov.Dober akumulator je pa nujen za zimske dni

  • fenix09 06:10 15.december 2022.

    Kako jaz zaganjam in ogrevam motor pozimi: Olje v motorju menjam 2x na leto ne glede na kilometre. Poleti eno olje po zimi drugačno olje. Nrzel motor prižgem in na mestu ogrevam do tempereature olja najmanj 50 stopinj. Vozim bencinarja... ...prikaži več To na svojem terencu delam že 25 let od kar ga imam. Zame to deluje, ker za bencinarja ima veliko prevoženih, kar 480 tisoč km. In še ne kaže znakov izrabljenosti motorja. Isto delam s 15 let starim normalnim avtom in tudi ta ima zavedljivo veliko prevoženih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.