Avto
149 ogledov

Američani nori na slovenski inovativni blatnik

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • chamil 09:39 06.februar 2014.

    vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu v ameriki so prodali 6000 kosov plastike vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  • speris 12:31 06.februar 2014.

    Vsaj ne jamrajo kot vecina slovencev in niso na zavodu in cakajo da jim nekdo da delo, ampak so si ga sami ustvarli.. 5000x$30 = $ 150.000, ti pa jamraj se naprej.. pa bodi nevoscljiv.. Produkt ni nic posebnega, je ...prikaži več pa edini ki se ga je spomnu in izpeljal tako kot je treba.. svaka cast.. da bi blo vec takih slovencev in manj jamranja bi bilo vse lepse..

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 19:17 06.februar 2014.

    Ne me basat! Imel sem BMX-a in zadaj točno tak blatnik ...30 let nazaj. In zdaj se je tle en spomnil prodajat "inovativni zložljivi blatnik". Svašta.

  • Marko Slovenia 19:28 06.februar 2014.

    očitno ni patentiran :) izdelava patenta je pa itak šeen nateg, ki imho daje prednost samo gigantom z ekipo odvetnikov. v nasprotnem primeru greš v boj proti mlinom na veter...

  • Trovlak 20:31 06.februar 2014.

    Jurij je car. V komentarjih se bo pa zopet pojavljala slovenska tipična zavist. Jaz mu privoščim, ker je šel s pravim produktom na trg in pravilnim pristopom. Enostavnost, kvaliteta in zelo dostopna cena. Ter hkrati nekaj, kar zlahka najdeš npr. ...prikaži več 10.000 ljudi, ki to potrebujejo in hočejo imeti. Sicer pa poglejte si predstavitev in fotografije blatnika. Zadeva vendarle ni navaden kos plastike.

  • Marko Slovenia 19:29 06.februar 2014.

    kje kdo jamra?

  • speris 22:53 06.februar 2014.

    Ne znas brat? Jamra pol mladih v Sloveniji in na veliko razlaga o tujini.. pa se v Sloveniji niso sposobni cesa narediti, kaj sele v tujini, kjer je miljonkrat vec konkurence kot pri nas..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.