Slovenija
507 ogledov

Astronomska plača: Odstopili trije najožji sodelavci Zdenke Čebašek-Travnik

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar darklord
    darklord 11:57 20.februar 2017.

    bog ne daj , da imas v SI probleme z zdravjem.....

  • Božidar Dinič 12:13 20.februar 2017.

    itak

  • patron 12:40 20.februar 2017.

    razočarala na celi črti, PRA......POGOLTNA......!!!!!

  • leonardo 12:41 20.februar 2017.

    Hm, hm, hm, kako se lahko tako zelo zmotiš o človekovemu značaju. Sram me je, da sem navijal zanjo.

  • patron 12:45 20.februar 2017.

    res je, jebat čemo ježa, če zbolimo, Kustravi spet grozi s stavko.....itd....sam dnar, plače, dnar, goljufije pod mizo, nesposobni direktorji bolnic, itd, itd......za bruhat....

  • Lavdan 13:28 20.februar 2017.

    Baba požrešna nima podna, jih je pa še cel kup za katere niti ne vemo.

  • wingspan15 13:32 20.februar 2017.

    Ga. Čebašek je delovala kot poštena in kredibilna oseba. Nas je pa pošteno prinesla okoli. Mislim, da nas je veliko, ki smo ji nasedli.

  • Avatar čavez
    čavez 13:33 20.februar 2017.

    Kako plenit denar v Sloveniji ne zmanjka ne idej in ne plenilcev.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:37 20.februar 2017.

    Fuj,se mi grauža tale požrešna baba.Kako ni sram cele zbornice.Navadna gamad je notri.VEN Z NJO NA CESTO NAJ ŽIVI Z 260 EUR.

  • cogocogo 13:59 20.februar 2017.

    UPAM DA TALE POKVARJENKA PREBERE VSE TE KOMENTARJE ,,,CE JO KDO POZNA OSEBNO NAJ JI POVE KJE LAHKO PREBERE KAJ SI NAROD MISLI O NJEJ ,,upam da je se toliko razumna da bo videla kak gnoj je ,,sicer pa dvomim ...prikaži večr pa dvomim da ima se zrno moralnih vrednot ,postenja in sramu ,,,zalostno pa da v nasem pravopisu nimamo dovoj grde besede za take pokvarjence

  • Avatar Džoser
    Džoser 14:03 20.februar 2017.

    Da sta zdravniška zbornica in sindikat Fides instrumenta zdravnikov za samo nelegalne in enormno visoke dohodke je jasno že leta vsem državljanom samo našim politikom ne!

  • peromornar 14:07 20.februar 2017.

    "cogocogo", tej pokvarjenki se blago šmirgla za naše komentarje. Žal, to je "demokracija in prosti trg", osebek ki je bil varuhinja človekovih pravic (ergo daleč najbolj etična funkcija) sedaj počne to kar počne. Vprašanje, a je kakšen novinar ("raziskovalno novinarstvo") ...prikaži več poskusil ugotoviti koliko plače je imela pod "staro" funkcijo?? A? Ne bom zgrešil če bom ugibal da, ne dosti manj. Toliko o varovanju človekovih pravic. Da se razumemo, naša vrla Vlasta Nusdorfer je isti kravji ostanek na cesti. Pa, lep dan.

  • peromornar 14:39 20.februar 2017.

    Aja, pozabil sem omeniti našo ljubo Gordano Ž.K. Ta izmeček še naprej krade okoli poleg 12K bruto plače na zbornici. A kje so naši novinarji? (politike in represivni aparat ne bi omenjal). Vprašanje. A Gordanca sodi v zapor? (oni s ...prikaži več kroglo na nogi in krampom v rokah!). Pričakujem odgovore.

  • bojovi 14:40 20.februar 2017.

    Kdo pa je ona, da si zasluži tako plačo?

  • bojovi 14:41 20.februar 2017.

    No moral bi napisati "Kdo misli, da je, da si zasluži tako plačo".

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:45 20.februar 2017.

    Baba ni nič boljša od ostalih pokvarjencev v ranocelništvu z Milodojko na čelu.Kdor je mislil,da bo kaj drugače,se je uštel,žal.

  • Rado Stajnko 14:47 20.februar 2017.

    zbincat, ne samo nagnat jo ven. Že tako imamo preveč takšnega gnoja.

  • Rado Stajnko 14:48 20.februar 2017.

    ta živčna kalanka, pa je tudi primerna za spustit skozi dimnik!

  • Nevtrino 15:00 20.februar 2017.

    "...nič se ne bo spremenilo na Zbornici, samo druge svinje so prišle h koritu...."-----Končno so začeli uporabljati prave besede za to svojat. Koštrun se pa nič ne oglasi!

  • matermila 15:04 20.februar 2017.

    O moji plači bodo odločali drugi, jaz bom svoje delo predsednice opravljala ne glede na znesek, ki mi ga bodo določili," še dodaja Čebašek-Travnikova. Če je tako,naj ji prisodijo plačo v višini recimo 2 jurja bruto.Za delo ki ga ...prikaži več bo opravljala je verjetno še to preveč,če pomislim,da imajo mladi zdravniki okoli 1 jurja neto,pa delajo s pacienti.Drugač pa babo čez vrata.Že to,da je članstvo obvezno je oslarija.da pa iz članarine dobivajo plačo,ki je 2 kratnik plače predsednika države,je pa tudi bolano.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.