Slovenija

Huda nesreča, avtobus s turisti zdrsnil s ceste, enega odpeljali s helikopterjem

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mahatma2
    mahatma2 10:15 31.maj 2026.

    Videl na slikah in rešitev pa je banalno preprosta . Na rob te ceste se naredi ograja. Vendar šele ko pride do nesreče ,se potem morda kaj takega uresniči , prej pa ne. Sicer pa hvala bogu , da se ...prikaži več ni zgodila tragedija,. Nič pa ne bi bilo narobe , če bi nekoga , ki je za to postavitev ograje odgovoren , ker bi vsekakor po vseh predpisih ,že zdavnaj morala stati tam , bi to osebo morali postaviti na sodišče in tudi voznik minibusa menim , da je tule delno upravičen do odškodnine.

  • matjaz958 12:19 31.maj 2026.

    Voznik je bil star 71 let. Kaj 71letnik dala za volanom avtobusa namesto da bi že užival v zasluženi penziji. Kam smo prišli. Še malo pa nas bodo vozili vozniki v plenicah.

  • realmadrid4 12:23 31.maj 2026.

    Državljan Turčije pomeni šiptar na poti v Nemčijo ali Švico ali Italijo in da to nikakor ni 'turist' ampak gastarbeiter.

  • Avatar Old Boss
    StarMačk 22:29 30.maj 2026.

    Ni zdrsnil avtobus, ampak minibus! Če bi bili res v avtobusu verjetno nikomur izmed teh 11 poškodovanih ne bi bilo kaj hujšega!?

  • Ender3 00:20 31.maj 2026.

    Nekoč je imel avtobus poleg šoferja še kondukterja. S leti se je to spremenilo. Potem se je dogajalo, da je kak avtobus zletel s ceste. Nato pa so iz policijske statistike ugotovili, da se je to najbolj pogosto dogajalo, ko ...prikaži več je šofer zadaj karte prodajal..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.