Slovenija
51 ogledov

Bavčar se umirja za operacijo, brez katere ne bo preživel

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • franke 16:50 02.februar 2015.

    Če lažeš in kradeš v peklu pristaneš.

  • tangua 16:52 02.februar 2015.

    Cela ekipa zdravnikov je pod stresom in ne more operirati - potem pa naj zaprejo Medicor za toliko časa, da se vsi pomirijo. Za narod tako ni važno, če kdo v tem času tudi umre.

  • siesta 17:22 02.februar 2015.

    jih častim baldrianove kapljice, ne se mi nirca delat'.....

  • nilvap1948 17:36 02.februar 2015.

    Ma je še u sobi?Da se ni zgubil ku Časar!!!

  • Mombly Pilot 17:49 02.februar 2015.

    HAHAHAHAHA STRES pa ni možna operacija???? HAHAHAHHAHHA ŠČITENJE PRAVNOMOČNO OBSOJENEGA KRIMINALCA....

  • mph 17:56 02.februar 2015.

    Kaj niso rekli, da se na Medicorju ne smeš razburjat? Čim dalje od interneta potem. :-)

  • titty 18:41 02.februar 2015.

    Operirali ga bodo? A liposukcijo?

  • Johan Spohan 21:13 02.februar 2015.

    ali v Medicorju.

  • depresija 21:20 02.februar 2015.

    Naj počiva v miru. Aja, sm mal prehitro tole napisu. No, imam v dobrem hehe

  • h3o 22:58 02.februar 2015.

    samo miljardica manjka mi...da plačam istrabenz si...samo miljardico, bi meu, pa sem jo raj uzew ...

  • mph 00:39 03.februar 2015.

    drekec :-)

  • Hi5 11:06 03.februar 2015.

    se ne razburjam. Papke kot si ti malo podjebavam :)

  • Lavdan 13:56 02.februar 2015.

    Me zanima kdo je pod večjim stresom on ali ekipa, ki ne ve kaj naj z medvedom naredijo. Tri mesece, da ga odstresejo in tri mesece, da ga rehabilitirajo in potem na počitek in s puško v snežniške gozdove.

  • mph 15:58 02.februar 2015.

    Fouš? Jaz imam občutek, da ti umiraš od zavisti in da bi dal ne vem kaj, da bi tebi uspel tak velik roparski met.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:32 02.februar 2015.

    kaj mu je zdej njena koruptivna zdravnica vbrizgala v kri da je zdej tako slabga zdravja? Mislm....a reveži katerim si pa pokradu dnar pa niso bli v stresu k zdej nč nimajo? a njih se pa lahko uničuje z rubeži ...prikaži več ipd..tebe se pa ne sme z sodišči? dej dej...kaj si pa kradu zdj pa maš..karma is b*tch

  • Hi5 14:52 02.februar 2015.

    Dečko, ne se jezit. Bavčar ni nič drugega kot jasen odraz naše družbe, v kateri živiš tudi sam. Ljudje v Sloveniji se že 20 let vedejo točno tako kot ta Bavčar - zdaj normalno ne vsi na tem nivoju. Se ...prikaži več pa vsi ali velika velika večina hočejo znajti in ogoljufati državo, delodajalca ali soseda - bodisi da ne plačajo policijske kazni, bodisi prenesejo okoli zavarovalnico z ovratnico na vratu ali kako drugače, bodisi doma delajo na črno in so med tem na bolniški in nešteto takih primerov je še. Bavčar je samo precej visok nivo tega, kar se reče "znajdi se". Pač mu ne bit fouš, če mu uspeva. Potem bodi jezen na 90% slovencev, ki bi, samo če bi lahko, naredilo povsem enako. Mogoče bi tudi ti sam, če bi bil primoran, pa pač nimaš teh možganov ali denarja. Tko da - to je Slovenija.

  • mph 15:57 02.februar 2015.

    Ne vem kaj ima in seveda dopuščam (kljub silnim naključjem), da je morda tudi res, da potrebuje operacijo, da mu rešijo življenje. Vsekakor pa podpiram, da ga rešijo, ker enostavno ne bi bilo pošteno, da jo tako poceni odnese, že ...prikaži več tako je dobil smešno malo kazen za vse svinjarije. Naj preživi vsaj toliko, da odsluži komplet kazen, potem pa ga lahko zaradi mene pobere. Ta kriminalec je spravil na kolena celo državo (no, skupaj z drugimi pajdaši, en že služi dolg, drugega je rumenokravatarsko sodišče začasno spravilo ven, upajmo, da za kratko in da je še pravica), spravil v popolno revščino neštete družine, .... pa ni nobenega razloga na tem svetu, da bi si zaslužil pomilovanje.

  • kapibara 13:51 02.februar 2015.

    Vpleteni, ki so na zgubi zaradi njega , pa nikakor ne dobijo priložnosti , da bi se zaradi njega umirili...!!

  • satir 15:15 02.februar 2015.

    Za bit lump, je treba imet trda jajca. Če jih nimaš in če ne znaš biti neprizadet, potem te izda srce. In kot pravim vedno, vsi slej kot prej plačajo, tako ali drugače. Z boleznijo, z zasvojenostjo, z razsulom v ...prikaži več familiji, z nesrečo, z norostjo, z depresijo, z invalidnostjo, s smrtjo.... vsi plačajo... na žalost palčujejo tudi njihovi sorodniki, partnerji otroci... ampak vsi plačajo in nič nam ni treba, da se nam smilijo. Tako je in temu se ni moč izogniti. In tudi želeti nesreče jim ne smemo, drugače tudi mi plačujemo to slovensko privoščljivost... tako kot tudi škodeželjnost, opravljivost, nevoščljivost, hinavščino, sprenevedanje, neodgovornost... vse plačamo in plačujemo, zato smo tu kjer smo....

  • Senior 17:49 02.februar 2015.

    To imaš pa res popolnoma prav.Zakaj je šele sedaj zbolel,ko mora iti v zapor? Vse je skorumpirano in pokvarjeno v tej naši zasmrajeni ( naredili so jo politiki) domovini.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.