Svet
12 ogledov

Begunci prebili ograjo, policija nadnje s solzivcem

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 13:18 29.februar 2016.

    vladi in njenim zvestim trobilom, dejstva so sledeča :če migranti kradejo po trgovinah, jim tega ne smemo zameriti, saj ne vedo, da je v eu blago potrebno tudi plačati, če nadlegujejo in posiljujejo ženske, jih ne smemo obsojati, saj ...prikaži več prihajajo iz okolja, kjer to ni prepovedano, če izzovejo nemire, jih vedno popišemo na WC papir, če se 20-30 -letniki proglasijo za mladoletne, jih velikodušno udomimo na toplem, pa še žepnino dobe, če slučajno že pridejo pred sodnika, smo milostni, saj so šli skozi travmatične življenske izkušnje, če se sredi delovnega procesa ustavijo in pripogibajo proti jutrovem, jim to moramo dopustiti, saj le izvajajo svoj verski obred, če nas posiljujejo s svojim alahom, jih moramo razumeti, saj le sledijo zapovedi iz svojega korana...........če................dopolnite po želji..............

  • Žurnalček 17:54 29.februar 2016.

    Draga moja , res draga , kati za vaju sem glasoval in bom šeglasoval , morata vedeti , da je predsednik Drnovšek bil ta , ki je porabil svojo politično karto vseh Slo politikov , kakor tudi karto usmiljenja Slo ...prikaži večlo državljanov , za namestitev Strojanovih v Roje ! Rezultat vemo , zato je vsako novo osebno izspostavljanje za iste take , ki pa mi z njimi nimamo nič in ne bomo imeli nič , samo v vašo politično škodo obenem pa zopet deli Slovence ! Vajina naloga pa je ppovezovati , ne pa deliti ! če je 90 % Slovencev za NE je to NE in se lahko vidva samo zamerita večini !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.