Slovenija
129 ogledov

Begunci v Sloveniji: Na Rigoncah največja skupina doslej, spet nenapovedana

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 17:59 22.oktober 2015.

    Večini na tem poratlu manka predvsem ljubezni in topel objem prostovoljke. s sovraštvom boste težko prišli do tega.

  • h3o 21:02 22.oktober 2015.

    misliš reči državnega dna...

  • dragec 21:03 22.oktober 2015.

    vsi vi ksenofobi ste gnoj od gnoja

  • blueone 22:12 22.oktober 2015.

    haha pri nas imamo same dobre voditelje na LEVI in DESNI strani...vsi po vrsti so perle

  • h3o 09:42 22.oktober 2015.

    sej tistemu beguncu, ki boste dali predsedstvo pa lep avto tisti ne bo problematičen, tisti bo priden! skrbi me 99% ostalih, ki jim tega ne boste omogočili! niti zaposlitve jim ne morete omogočiti! kaj bodo ti ilegalci v sloveniji počeli? ...prikaži več na katerem posestvu bodo? takoj jetreba ustaviti tok migrantov tam kjer se prične! te ljudi sem videl- večina jih ima v glavi islam to pa ni hec. Ti danes lahko slovenčku rečeš belček/kommi, ampak ko boš njim rekel nekaj proti alahu ti bo glavo odrezal. ta vlada je totalno brez jajc! včasih je treba pokazat sredinec in narediti tisto kar je prav in se ne na druge zanašat. ti ljudje zame niso begunci- to so ilegalci in masovno kršite zakon ko spuščate ljudi v slovenijo brez dovoljenja. Pač enkrat bo treba pogledat resnici v oči- islam ne priznava demokracije in svobode

  • valerijakregar 12:27 22.oktober 2015.

    prosim uredništvo žurnala, da tega pisma ne izbriše !gre za Slovenijo !Objavljam pisanje, ki naj bi ga napisal nekdanji sodelavec Varnostne službe ( v nadaljevanju VS, katere ni navedeno ) in bi ga naj poslal na kar ...prikaži večr nekaj naslovov pristojnih državnih organov v Sloveniji in kot sam navaja, ni bilo prav nobenega odziva.APEL - DRUGA PLAT ZGODBE PRED KATASTROFONaj na začetku navedem nekaj dejstev o katerih se boste spraševali na koncu tega APELA. Predvsem zaradi varnosti in eksistence moje družine, sodelavcev ter tudi trenutnega družbenega položaja - svoje identitete ne morem razkriti. Tudi zgodbe o kolegih policistih, ki so opozaijali na resnične dogodke na naši meji, pa so jim zagrozili s sankcijami, so mi dale dodatno misliti, da ne govorim o medijih in njihovem enostranskem poročanju, ki že meji na norost Zavedam se, da zaradi tega lahko moj namen izgubi na verodostojnosti, toda žal drugače ne gre. Kar nekaj časa sem razmišljal ali naj se za tak kor

  • Bond 12:45 22.oktober 2015.

    Če želi vlada ohraniti in zavarovati ozemeljsko celovitost države potem naj takoj prične izvajati vse ukrepe katere je na tiskovni konferenci zahteval župan Brežiške občine. Raznere so skrajno resne in bi zahtevale že razglasitev izrednih razmer v državi. Ti naši ...prikaži več popolnoma nesposobni "voditelji", ki se lahko tako imenujejo samo še v narekovajih, pa modrujejo o demokraciji, o ločitvi oblasti in podobnih teoretičnih stanjih, ki niti najmanj ne pripomorejo k reševanju krize.Najboljše bi bilo, da bi podelili oblast policiji in vojski, saj je ti, ki sedijo v sobanah v Ljubljani niso sposobni izvajat. Kdo bo prvi, ki bo zahteval sestop sedanje oblastniške klike iz oblasti. To je nujno, saj niso sposobni zaščititi države. Sami bodo verjetno kmali stisnili rep med noge in pobegnili iz države. Mi, narod bomo pa ostali tukaj. Po napovedih lahko namreč pričakujemo še stopnjevanje pošiljanja migrantov po sedanjih tihotapskih poteh skozi Slovenijo proti severu na 300.000 do 500 000 mesečno.

  • jakec1575 13:21 22.oktober 2015.

    imam lih čik pavzo. kako ste naciji kaj, mamicu vam nabijem? Še vedno prpa? :) če bi Slovenija pripravila 30 000 postelj ze na zacetku, bi stvar tekla povsem drugače. Hrvati so pac hrvati. Prevozniki vedno bili in ostali. Sploh ...prikaži več pa imajo volitve in je bilo za pricakovati. Edino moram jih pohvalit. prejeli ze 220000 beguncev pa enega pozara ni bilo. verjetno ker se policaji druzijo z njimi tudi znotraj kampa. Pa ne nosijo robocop opreme.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:45 22.oktober 2015.

    Popisal bi jih še zmer mi ker jih pač mormo samo naprej bi jih pa lahko prej spuščal če bi bili spuščeni pod nadzorom z železniškim prometom do naslednje države. Italija je polna drži ampak sej se ne rabijo v ...prikaži več Italiji zadrževat al pa da bi jih nastanil v Italiji. Pač dal bi se jim zadost hrane, pa z hitrim vlakom poslal do Francije. Francija bi jih pa oskrbela in tako naprej. Če pogledaš prvi graf pod sliko mape: http://www.bbc.com/news/world-europe-34131911 Ima Francija na 100 000 prebivalcev razmeroma zelo malo beguncev. In sigurno lahko da še več od sebe. Sej ne bi vseh beguncev dal njim ampak da bi recimo vsaj del jih lahko še tja poslal bi se poznal..ker zdej je vsak dan več beguncev v Sloveniji in vsakih 100 k jih lahko naprej pošljemo šteje.

  • dragec 14:46 22.oktober 2015.

    TUDI VI V ŽURNALU STE KSENOFOBI II NACIONALISTI. S SVOJIM PISANJEM PODPIRATE SOVRAŠTVO DO DRUGIH LJUDI. OSEBNO BI VAS KOT ČASOPIS TAKOJ BLOKIRAL - ZA VEDNO

  • principiumnovum 09:44 22.oktober 2015.

    Begunce peljite na ameriško in britansko ambasado, pa naj jih oni preživljajo, saj so tudi krivi, da so Afganistanci, Iračani, Libijci in Sirci postali begunci. Če američani in britanci ne bi bombardirali teh držav ali pa tam finančno in medijsko ...prikaži več podpirali islamskih skrajnežev ter namenoma zasejali kaos in brezvladje, se Evropejci danes ne bi ubadali s temi begunci. Za razmislek: Libija je bila pred NATO-vim bombardiranjem najbogatejša afriška država. Danes pa je navadna kaotična greznica islamistov/teroristov. Preden so amričani in britanci v Siriji zakuhali državljansko vojno so se ženske tam normalno izobraževale, hodile v službe in se svobodno poročale. Poglejte kakšno islamistično brezvladje je v Siriji danes.

  • slobird 11:21 22.oktober 2015.

    Mene zanima,če bo kdo v vladi odgovarjal za to stanje.Z svojo nesposobnostjo ogrožajo vse državljane!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:06 22.oktober 2015.

    Če bi bil Cerar pameten bi se pogovarajal tud z Italijani. Ni edina pot na sever preko Avstrije. Lahko se menimo za prevoz beguncev z Italijo, Švico in Francijo. Italijo kot prevoznika in Francijo kot državo namestitve. Hrvati imajo A ...prikaži več B C D plane...mi imamo pa samo plan A (sedanji). Dejmo se zment z Italijani pa Francozi, al pa Italijani pa Švicarji. Al pa z Avstrijci z Italijanske strani. Pač mogoče bodo tm imel več nastanitvenih možnosti. Sam dejmo neki nardit..ne sam Evrope čakat. Zakaj se ne zmeno z Italijani? Razumem da so obremenjeni sam tok pa spet ne da ne bi mogl prevažat tujce do naslednje meje.

  • ginko 12:37 22.oktober 2015.

    CERAR NI DORASEL, DA JE PREDSEDNIK VLADE. TUDI MINISTRI IN MINISTRICE NE .ZATO PA JEMLJE HUDIČ TA NAŠ TERITORIJ (ker države več nimamo) IZ URE V URO. A A AMPAK SLOVENSKEMU NARODU ŠE SEDAJ TO NI JASNO. KDAJ PA BO?

  • zdrej 13:14 22.oktober 2015.

    Obema, tako pišeta, kot da se to dogaja samo v SLO. Vse države imajo polno teh problemov. In teh problemov še bo več. Glede na to, da sem se zadnje tedne vozil po Dolenjski kar nekaj, pa nisem videl nobenega ...prikaži veča begunca, bi rekel da se trudijo. Ni vse oh in sploh, vendar se ni treba tukaj dret A NE kričač GIIIINNKKKOOOO???!!. Če pa misliš da boš boljše delal, pa se vključi zraven. Italija je itak že par mesecev polna, Švica pa se tako ali tako izogiba in ima po defaultu zaprte meje. Če se pa že kaj hočeš bunit, pošlji mail Merklovi, ko je vabila migrante pri njih doma na BV in potem še v Nemčiji. Pa evropskemu parlamentu, ker NATO ne deluje. Če bomo vsi napisali en sam mail na prave naslove, s pravo vsebino, bodo morali nekaj narediti. Čeprav se bojim , da je en del tega bil načrtovan.

  • jakec1575 13:17 22.oktober 2015.

    če je tale zmazek in povzetek pisal obveščevalec je z razlogom bivši. Lep spis za srednješolca. To je tako žalostno, da je že smešno. Ni navedel enega vira in dokaza. čeprav je vsebino ukradel še enemu bolj prestrašenemu.

  • jankoc 11:59 23.oktober 2015.

    Ti Dragec,si pa potrjen tepček,pa kljub temu živiš!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.