Slovenija
40 ogledov

Begunska kriza: nova pooblastila za vojsko na referendum?

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 17:44 29.oktober 2015.

    Pozabil dodat, jasno še vedno, da gre moj glas ZL. Komu pa naj gre? SDS, SMC, ...? Ha ha ha ... tako močno pa nisem padel na glavo.

  • Kranjica 19:27 28.oktober 2015.

    @dragec . Nerada žalim komentatorje, toda kot je videti, tebi možgani sploh ne delujejo ali pa si pod vplivom kakšne droge. Ne razumeš, da je potrebno, da vojska pomaga policistom, ker je teh premalo, da bi lahko preprečili izgrede in ...prikaži več zaščitili slovenske državljane. Meni prav gotovo ni zato, da migranti preplavijo našo majhno državo. Sem zato, da beguncem pomagamo , a samo tistim, ki res prihajajo s kriznih območij, a to le, kolikor zmoremo. V glavnem pa me tvoje ogabno natolcevanje sili na bruhanje in upam, da se bo našel kak skrbnik portala, ki te bo za vekomaj izbrisal s teh strani.

  • mph 19:47 28.oktober 2015.

    In ne samo to, je ravno VOJSKA pristojna za meje branit v vsaki državi. In tukaj je točno to potrebno, čeprav ne gre za napad neke organizirane vojaške sile. Prava sramota, da lahko vsak, ki ima 5 minut časa (s ...prikaži več tem, da jih imajo ti študenti očitno preveč, v mojih časih je bilo večinoma v roku, danes pa tudi dvojno ali trojno) naredi takšno škodo. Sram jih je lahko.

  • zdrej 09:26 29.oktober 2015.

    Da! Oni bi že sedaj radi videli, da vojska, ki jo dejansko plačujemo, gleda to krizo iz vojašnic, namesto, da so na terenu. Dejansko ima vojska s takimi situacijami največ izkušenj.

  • GERE 21:51 28.oktober 2015.

    Jutri bo begunske krize konec. In potem bo ubogi narod vse to plačal. In, če se bo takrat zoperstavil plačilu tega računa, ga bo poleg policije J..... še vojska. Zato čisto prav - referendum! Vsaj nekdo razmišlja s trezno glavo.

  • Kranjica 17:07 28.oktober 2015.

    Včasih so bili študenti napredni, danes pa je videti, da ne razmišljajo 2 prsta pred nosom. Ali sploh vedo, kaj se dogaja? Če ne bo na mejah pomagala vojska, bo dotok beguncev še večji. In kam z njimi? Kaj bi ...prikaži veči rekli, če bi jih naselili kar v študentske domove, se bodo že malo stisnili!

  • brencl47 17:42 28.oktober 2015.

    Predlagam, da se sprejme nujen ukrep, po katerem morajo obvezno iti za čas migrantske krize na mejo kot prostovoljci vsi študentski zabušanti, ki pavzirajo ali pa so fiktivno vpisani, seveda ne glede na spol!

  • Milan Novak 23:53 28.oktober 2015.

    Janša je car za vse tvoje leve fašiste ,ki uničujejo Slovenijo je edini domoljub !!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.