Slovenija
5319 ogledov

Začelo se je s povabilom, na koncu ostal brez 93 tisočakov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 08:45 17.avgust 2024.

    Požrešnost je greh in je to kazen.Drgač pa ti nepridipravi,zakaj se ne odloči in kar lepo prepriča da mu denar nakaže kar njemu ,da se ne komplicira,če se malo pohecamo.Po drugi strani goljufu je sam dovolil uporabo telefona ,škoda policajevega ...prikaži več časa za reševat vse skup.

    • Enzgg4 10:23 17.avgust 2024.

      Einstein je rekel, da sta samo dve stvari brezmejni: vesolje in neumnost. S tem, da za vesolje ni povsem ziher. No, jaz bi k temu dodal še pohlep in pokvarjenost.

  • Enzgg4 10:21 17.avgust 2024.

    Znanka se je spravila v kojne. En tip jo je v to znovačil, še neka prefavanja so imeli. Ene 15k je menda dala tja noter. Menda so to bili neki pari, še sama ni dobro vedela, za kaj gre. No, ...prikaži več tisto je nekam izpuhtelo. Ni kojnov, ni denarja. Je še mene novačila, naj grem noter, pa seveda nisem šel. Čeprav je lahko btc donosno kockanje. Če bi že šel, bi kupil direkt na bitstampu, ne pa neki štosi, ki jih nihče ne razume.

    • Enzgg4 10:26 17.avgust 2024.

      So pa že tudi mene poskušali "microsoftovi programerji" nafukati, da bi jim dal oddaljen dostop. Malo sem jih za jajca vlekel, potem pa steral v materino.

    • Enzgg4 10:28 17.avgust 2024.

      Aja, so rekli "programerji", da je moj comp kritično ogrožen in da bom izgubil vse podatke. Budale. Ampak očitno jim rata dovolj pogosto, da se jim splača.

  • Naklonsky 11:47 17.avgust 2024.

    Kako je že gre tista angleška nadaljevanka? “Samo bedaki in konji”!

  • Avatar karjola
    karjola 11:09 17.avgust 2024.

    tudi stran žurnal je polna oglasov za vlaganje v konje. evo reklamo kako je ljubljančanka vložila 40 evrov in prejela 5000. Žurnalovci, prvo pometite pred vašim pragom in potem solite pamet drugim.

    • Naklonsky 11:48 17.avgust 2024.

      Zakaj? Učiti je treba otroke do osnonve šole, kaj je prav in kaj ne. Vodenje za rokice odrasle je pa neumnost!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.