Slovenija
160 ogledov

Bo Slovenija zaradi evidentiranja beguncev "kaznovana"?

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 09:32 11.januar 2016.

    Za Evropi smo le ena balkanska državica, ki ni imela in nima politikov, ki bi se jim uprli. Vsi so navadni priliznjenci, ki zaradi lastnih interesov kimajo Junkerju. V EU so nas sprejeli edino zato, da bi poceni pokupili našo ...prikaži več industrijo, iz prebivalstva pa bi napravili sužnje oz. ceneneo delovno silo (evropske Kitajčke). Ker nas ni mogla drugače pokoriti, nas bo pa preko beguncev. Mi se pa tukaj sprenevedamo. Zanimivo je prisluhniti šoferjem, ki begunce prevažajo, vendar ni niti ena medijska hiša pripravila tovrstnega prispevka. Kaj bi se zgodilo s Slovenijo, če bi pri nas ostalo 140.000 beguncev, pa nihče niti pomisli ne, kaj šele, da bi pripravili kakšen načrt. Sprašujem politike, kaj sploh delajo v parlamentu, sem sodi tako koalicija kot opozicija.

  • Tupamaros 11:13 11.januar 2016.

    Kaj delate paniko. Enostavno jih že od danes več ne bi smeli sprejemati nazaj. Kako nas pa lahko prisilijo v sprejemanje? Z orožjem? Mi moramo za begunce nemudoma tesno zapreti južno mejo. In seveda prav tako severno. Sami itak ne ...prikaži več bodo šli v povratni tok.

  • zdrej 11:32 11.januar 2016.

    ~7,5 let z vmesnimi večkratnimi levimi mandati. Vir: http://www.vlada.si/o_vladi/pretekle_vlade/ V končni fazi, kaj pa lahko konkretno dobrega narediš v enem mandatu. Samo male in mogoče srednje velike zadeve. Ta konkretnih resnih se dejansko zaradi metanja polen pod noge NE DA!<br ...prikaži več />Vsekakor pa je večina vlad levih (tako ali drugače :-) ). Tako da levica, ste precej pripomogli k stanju kot je. Je bolj slabu kot dobru, a ne? Precej tega kar bi moralo biti urejeno v začetku (plačilna disciplina, pravnost države, počistiti z/a nekdanjim režimom), ni bilo storjenega! Dve leti desne vlade sta bile premalo za kaj koli resnega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.