zadnje case se pljuva zelo po LPP. iz zapisa se vidi koliko ta operater resuje medkrajevni promet.LPP dela z zgubo in obcina to placa.Nomago in Arriva delata za dobicek. Zakaj so bili drugi kraji kratkovidni in prodali lastne operaterje, ni… ...prikaži več jasno. danes so ujetniki koncesionarja, ki ni javno podjetje.
To je nasprotje od tega kar se rabi: hitre linije do centra! S tem se bo samo še obremenilo že prezasedene linije na vpadnicah. Rabi se HITRE LINIJE s smeri celovške, dunajske, šmartinske, zaloške, dolenjske in tržaške - NA 15min… ...prikaži več IN MANJ POSTAJ. Za tisto eno postajo naprej/nazaj greš že peš/je dovolj drugih avtobusov.
Potem pa res vsi medkrajevni avtobusi ne rabijo nujno riniti v center.
V Zagrebu lokalni avtobusi vozijo samo do končnih postaj tramvaja ! Pol pa presed al pej pa peš naprej . Vezo imaš !
zadnje case se pljuva zelo po LPP. iz zapisa se vidi koliko ta operater resuje medkrajevni promet.LPP dela z zgubo in obcina to placa.Nomago in Arriva delata za dobicek. Zakaj so bili drugi kraji kratkovidni in prodali lastne operaterje, ni… ...prikaži več jasno. danes so ujetniki koncesionarja, ki ni javno podjetje.
To je nasprotje od tega kar se rabi: hitre linije do centra! S tem se bo samo še obremenilo že prezasedene linije na vpadnicah. Rabi se HITRE LINIJE s smeri celovške, dunajske, šmartinske, zaloške, dolenjske in tržaške - NA 15min… ...prikaži več IN MANJ POSTAJ. Za tisto eno postajo naprej/nazaj greš že peš/je dovolj drugih avtobusov. Potem pa res vsi medkrajevni avtobusi ne rabijo nujno riniti v center.
ce mislis hitra linija P+R center, vendar tezko izvedes, ker je isti rumeni pas.
DUJPP je treba ukiniti! Ne cela v korist javnega potniškega prometa....