Slovenija

Brodnjak razkril svoj največji strah: Že pet let mi ne pusti spati

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 10:33 03.junij 2026.

    Povečan obseg digitalnega bančništva prinaša tveganja za kiberneske prevare . Pravica do plačevanja z gotovino je zapisana v Ustavo . Toliko o poslovalnicah in bankomatih po vsej Sloveniji .

  • Janez_533 14:56 03.junij 2026.

    Brodnjak, odreci se 2/3 svoje plače, pa boš še vedno gosposko živel. Tudi tvoji ožji sodelavci bi morali razmisliti o tem. S tem denarjem bi vsaj delno pokrili stroške bankomatov tam, kjer je največji problem za dvig gotovine. To so ...prikaži več odročni kraji, kjer je 10 ali več kilometrov do najbližjega bankomata ali pošte.

  • Majazmaja 12:10 03.junij 2026.

    Ne spi zaradi povečanega obsega digitalnega bančništva. Ubogi revež, kakšne skrbi ima. Ne teh, s čim bo doma plačal račun za elektriko ali otroku šolo v naravi, ampak skrbi ga obseg digitalnega bančništva ... Smili se mi. Mogoče bi mu ...prikaži več pomagal Melatonin iz Valensa - pa še poceni je in se mu pri njegovi mini plačici ne bo tako poznalo.

  • Avatar Srec Srecc
    Iuckyss1 14:38 03.junij 2026.

    Bogi revež, pet let ne more spati...Dajte mu plačo za pet let pripravljenosti, kot jo dobijo zdravniki...Ta se je vsaj sekiral....Če kdo verjame :)

  • popokatopetl 15:54 03.junij 2026.

    Skrbijo ga tujci... Zakaj že, saj jih uvažajo kapitalisti z agencijami? Res ne vem kako smo lahko pred 20 leti brez Azijcev a zdaj iz Bosne ne marajo več k nam?

  • sandi76 20:42 03.junij 2026.

    Pri taki plači ga pa res mora skrbeti. Da mu jo bodo ukinili.

  • jakec1575 00:47 04.junij 2026.

    naj raje pove kako z lahkoto novacijo starejse ljudi v nepotrebne kredite brez kakrsnekoli odgovornosti. pizda japijevska.

  • rd2dmk2 19:37 03.junij 2026.

    3 dni banka ne dela ker je kibernetsko napadena in jo po njegovwem ne bo več, me pa zanima kako se napade banka ki ima v vsaki vasi bankomat kjer komitenti lahko mirno poslujejo. torej plačilni sistem s pos terminali ...prikaži več nimajo banke ampak ena firma in bankomate bi enako lahko uredili. saj vsi prek posa plačujemo z vsemi karticami potem bi pa še prek bankomatov. in še neki noča vsaka vas nlb bankomat želi en bankomat bilo katere banke- kapiš ?

  • munja 18:11 03.junij 2026.

    Brodnjak, tebe bo potrebno zamenjat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.