Povečan obseg digitalnega bančništva prinaša tveganja za kiberneske prevare . Pravica do plačevanja z gotovino je zapisana v Ustavo . Toliko o poslovalnicah in bankomatih po vsej Sloveniji .
Brodnjak, odreci se 2/3 svoje plače, pa boš še vedno gosposko živel. Tudi tvoji ožji sodelavci bi morali razmisliti o tem. S tem denarjem bi vsaj delno pokrili stroške bankomatov tam, kjer je največji problem za dvig gotovine. To so… ...prikaži več odročni kraji, kjer je 10 ali več kilometrov do najbližjega bankomata ali pošte.
Ne spi zaradi povečanega obsega digitalnega bančništva. Ubogi revež, kakšne skrbi ima. Ne teh, s čim bo doma plačal račun za elektriko ali otroku šolo v naravi, ampak skrbi ga obseg digitalnega bančništva ... Smili se mi. Mogoče bi mu… ...prikaži več pomagal Melatonin iz Valensa - pa še poceni je in se mu pri njegovi mini plačici ne bo tako poznalo.
Skrbijo ga tujci... Zakaj že, saj jih uvažajo kapitalisti z agencijami? Res ne vem kako smo lahko pred 20 leti brez Azijcev a zdaj iz Bosne ne marajo več k nam?
3 dni banka ne dela ker je kibernetsko napadena in jo po njegovwem ne bo več, me pa zanima kako se napade banka ki ima v vsaki vasi bankomat kjer komitenti lahko mirno poslujejo. torej plačilni sistem s pos terminali… ...prikaži več nimajo banke ampak ena firma in bankomate bi enako lahko uredili. saj vsi prek posa plačujemo z vsemi karticami potem bi pa še prek bankomatov. in še neki noča vsaka vas nlb bankomat želi en bankomat bilo katere banke- kapiš ?
Povečan obseg digitalnega bančništva prinaša tveganja za kiberneske prevare . Pravica do plačevanja z gotovino je zapisana v Ustavo . Toliko o poslovalnicah in bankomatih po vsej Sloveniji .
Brodnjak, odreci se 2/3 svoje plače, pa boš še vedno gosposko živel. Tudi tvoji ožji sodelavci bi morali razmisliti o tem. S tem denarjem bi vsaj delno pokrili stroške bankomatov tam, kjer je največji problem za dvig gotovine. To so… ...prikaži več odročni kraji, kjer je 10 ali več kilometrov do najbližjega bankomata ali pošte.
Ne spi zaradi povečanega obsega digitalnega bančništva. Ubogi revež, kakšne skrbi ima. Ne teh, s čim bo doma plačal račun za elektriko ali otroku šolo v naravi, ampak skrbi ga obseg digitalnega bančništva ... Smili se mi. Mogoče bi mu… ...prikaži več pomagal Melatonin iz Valensa - pa še poceni je in se mu pri njegovi mini plačici ne bo tako poznalo.
Bogi revež, pet let ne more spati...Dajte mu plačo za pet let pripravljenosti, kot jo dobijo zdravniki...Ta se je vsaj sekiral....Če kdo verjame :)
Skrbijo ga tujci... Zakaj že, saj jih uvažajo kapitalisti z agencijami? Res ne vem kako smo lahko pred 20 leti brez Azijcev a zdaj iz Bosne ne marajo več k nam?
Pri taki plači ga pa res mora skrbeti. Da mu jo bodo ukinili.
naj raje pove kako z lahkoto novacijo starejse ljudi v nepotrebne kredite brez kakrsnekoli odgovornosti. pizda japijevska.
3 dni banka ne dela ker je kibernetsko napadena in jo po njegovwem ne bo več, me pa zanima kako se napade banka ki ima v vsaki vasi bankomat kjer komitenti lahko mirno poslujejo. torej plačilni sistem s pos terminali… ...prikaži več nimajo banke ampak ena firma in bankomate bi enako lahko uredili. saj vsi prek posa plačujemo z vsemi karticami potem bi pa še prek bankomatov. in še neki noča vsaka vas nlb bankomat želi en bankomat bilo katere banke- kapiš ?
Brodnjak, tebe bo potrebno zamenjat.