Ko boste izgnali vaše ilegalce, pa ne k nam ampak iz EU, se pa oglašajte. Tako bi jim odgovoril pravi desničar.
Kaj vse prihaja ven , pa takega "vrhunskega" menedžerja smo imeli, hvala Bogu prihaja to ven še preden bo nastopila nova vlada, da vi lažnjivi levnuharji ne boste mogli to njej podtikati.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Ko boste izgnali vaše ilegalce, pa ne k nam ampak iz EU, se pa oglašajte. Tako bi jim odgovoril pravi desničar.
Kaj vse prihaja ven , pa takega "vrhunskega" menedžerja smo imeli, hvala Bogu prihaja to ven še preden bo nastopila nova vlada, da vi lažnjivi levnuharji ne boste mogli to njej podtikati.