Svet

Bruselj z resnim opozorilom: Ogroženih je več sto tisoč delovnih mest

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 20:53 03.junij 2026.

    EU je naredila harakiri! Če se celemu svetu jebe za zeleno, potem nima nobenega smisla se delat bolj pobožnega od papeža! Enostavno propadeš!

    • Avatar Leon
      Leon 08:17 04.junij 2026.

      Vrh uspeha EU komisije je zakon o pritrditvi zamaškov na plastenkah !

  • atamama 20:24 03.junij 2026.

    Ulala, upam da bo 21 seženj sankcij strel mimo kolena, ker 20 krat se ustreliti v koleno, kaj lahko pričakuješ? Sicer pa imamo dober trend v EU glede ekonomije, zelo sodoben, unikaten. Drago kupujemo surovine in poceni prodamo izdelke.....

    • Idioti 18:11 04.junij 2026.

      Vseh 21 je bil precizen strel v koleno , sam jebiga V SVOJE ! Kaj lahko pričakuješ od konglomerata , ki ga usmerjajo tisti , ki so iz EU pobegnili in imajo na plačilnem spisu prostitutke , kot so Kaja ...prikaži večja , Uršulinka in naša odhajajoča !

  • rd2dmk2 20:03 03.junij 2026.

    nič bat trojček ima kapice- v glavnem za na kurac. in naša vlada bo poskrbela za naš cvet nadebudni mladini, našemu cvetu inteligence in znanja namenja 1000€ letne olajšave- starim prdcem po direktorskih stolčkih pa 1000€ dodatkov na mesec- oboji ...prikaži večji bodo pa dali naši domovini znanja in delovnih mest in dodane vrednosti da bomo vsi imeli dve plači delali pa na pprestopno leto 29 februarja od 11.59 do poldneva.

  • Kmodri_ 21:24 03.junij 2026.

    Mater vola, so pa počasni....mentalno....

    • Avatar Garancija
      Garancija 06:47 04.junij 2026.

      Če psa dobro nafutraš se mu tut nič ne zljubi,samo leži in te gleda

  • BenX 19:49 03.junij 2026.

    ...se pravi da bo tako, kot so se naši voditelji odločili...

  • Avatar Garancija
    Garancija 06:52 04.junij 2026.

    Zgleda da ne dojamejo,da za vso krizo stoji kitajska,ki smo si tako želeli majčke po 5 evrov,zdaj vidim da bodo prevladali tudi v avtomobilski industriji,folk pa nima denarja,in ne bo kupoval evropskih znamk,ker so predrage,in to samo zato ,ker so ...prikaži več trgovci prepohlepni,pa ne vejo da bodo zaradi tega propadli,prihaja velika kriza

  • Avatar Ruska_Zmaga
    Ruska_Zmaga 06:08 04.junij 2026.

    Očitno sankcije delujejo,samo da v kontra smer!!!

  • Avatar karjola
    karjola 06:13 04.junij 2026.

    Ven iz EU!!!

  • Dieta 07:28 04.junij 2026.

    Kitajci bodo dali EU tinte piti. V EU so mirno dražili vse avtomobile, bencinske in dizelske, do 30 °, ne da bi bistveno več porabili za izdelavo avta ter tako prebili plafon. Posledično so elektro avti predragi za večino prebivalstva, ...prikaži več, zato se Kitajcem smeje

  • Avatar Leon
    Leon 08:14 04.junij 2026.

    Ali ima Bruselj plan B ,ki predvideva migracijo EU delavcev na Kitajsko ?

  • twitko 21:19 03.junij 2026.

    Glej no glej. A ni prav kandidat za ministra na svoji predstavitvi opozoril na ta isti problem zelenega prehoda in so levičarji iz teh komentarjev nekaj sikali proti njemu? Pa ne da bomo končno dobili ministra, ki misli s svojo ...prikaži več glavo in se ne bo slepo podrejal diktatom iz tujine. Ko bi le tudi prejšnji minister imel kaj v glavi, bi bili v dosti boljši kondiciji.

  • Idioti 18:07 04.junij 2026.

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHHA TO JE MOJ KOMENTAR !! Mislim , da sem zadel žebljico na glavico !

  • realmadrid4 16:31 05.junij 2026.

    Kje so tisti zagovorniki ukropovcev in EU, ki biljone daje v jamo brez dna imenovano Ukro-manija. Toliko proti Rusom, na koncu pa novice kako gre EU v k..ac. Kdo sedaj laže in kdo govori resnico, ukrofili eni debilni.

  • realmadrid4 16:32 05.junij 2026.

    Putin je povedal v govoru vsem EU državljanom, da bodo neuspeh EU vodstva in potez idiotov v EU poskušali predstaviti tako, da je za slabo stanje in propad EU odgovorna Rusija, pri tem se je še 2x sladko nasmejal.

  • matej572 21:29 03.junij 2026.

    Levičarji bi živeli od vetra in sonca.Dragi levičarji,vaš način razmišljanja se bo sam raspadel,kot socializem.Mislim da smo zelo blizu raspada,HVALA KURCU.LEVIČARJI ADIJO.....,...

    • Jernej65 23:26 03.junij 2026.

      Kitajska dela ravno na temu, kar ti obsojaš in ti desničar za kitajskimi levičarji zaostajaš že za 50 let, bebec.

    • rd2dmk2 23:28 03.junij 2026.

      ajde matej572 povej koliko držav v europi vodijo levičarji - mislim taki v stilu kordiša ali mesca? madžarsko? polsko? avstrijo ? nemčijo? ujoj tam so krščanski demokrati neki NSI po švabsko , italijo? španijo? grčijoooo? češko? nooo bo kaj? in ...prikaži več zdej tale europa jamra da bo katastrofa...ma jest bi mislil da bo v zejle desničarko-kršanski-fašistični europi se cedilo med in mleko al pa vsaj če to ne šampanjec in pršut. kot kaže pa bo samo še smukavc, še segedina nič. eh ti desni nesposobneži.

    • Jernej65 23:34 03.junij 2026.

      Evropi gre slabo ravno zaradi tega, ker je iniciativo prepustila Kitajski. Nafta, premog in tradicionalno desničarske metode ne bodo rešitev za Evropo, kot sanjajo desničarji. Tramp in Orban sta to že dokazala, naši desnosučneži pa bodo to tudi kmalu spoznali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.