Slovenija
9561 ogledov

Buren sestanek Jankovića in Bešič Loredana pri Golobu

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LudvikK. 19:27 09.januar 2023.

    Zdaj se bo loredan opravičil tudi kebru. Pa sem že mislil, da ima hrbtenico. Upam, da kdo ni tako nor, neumen ali naiven, da bo nasedel temu sranju.

  • rd2dmk2 18:42 09.januar 2023.

    Joker se pa tako čudno kislo drži. le kam je nasmeh odvihral ?

  • jakec42 19:02 09.januar 2023.

    Vse skupaj je čudno z tem zdravstvom,politiki si igrajo z življenji ljudi-vse za neke interese

  • Grof 21:13 09.januar 2023.

    Burno je je bilo za videt,, kako minister Lo re da nić, liže pete salatarju Jankovićću, blek od človeka brez kosti

  • Soljatar 18:33 09.januar 2023.

    sterat bi blo treba vse tri dol na Balkan, naj jih tam imajo...

  • robi2107 23:26 09.januar 2023.

    Ko je tisti folk čakal celo noc pred ZD Bežigrad, se je tam narisal Zorangutan on se z enim od čakajočih zapletel v prepir. "300 zdravnikov sprejema v Sloveniji, de," je rekel. Pi*da mu materna, kaj Ljubljančanu pomaga dohtar v ...prikaži več Lendavi ali Kopru? A bi se on tja vozil? Ne bi, ne. Taka aroganca je tipična za njega. Ko smo imeli tukaj bajram in folk ni mogel z dvorišč, ker je bilo polno pleha, sem se pritožil na MOL. Pa me pokliče Zokan in mi začne srat o nestrpnosti in da ni bilo nobene gužve...

    • robi2107 23:34 09.januar 2023.

      Je mislil, da se bom usral od strahospoštovanja, ker me kliče sam Zokan osebno. Pa sem mu nazaj povedal par krepkih. Ko je videl, da z ustrahovanjem ne bo nič, se je na brzino poslovil. On je tip človeka,ki ne ...prikaži več vidi tistega kar noče videti in trdi, da je stvar takšna, kot on misli, da mora biti. Po tem me spominja na komandanta nase kasarne v JNA. Ko smo prvi dan zložili stvari v kaseto in šli na kosilo, so nam takoj vse pokradli. VSE. Ko smo imeli kakšen dan kasneje sestanek s pukijem v ...

    • robi2107 23:36 09.januar 2023.

      ... trpezariji, sem ga vprašal, zakaj ne moremo imeti kaset zaklenjenih. Njegov odgovor je bil: "Nasa vojska ne krade." Debil. Verjetno so mi škrati spraznili kaseto. In Zokan je isti tak bebo.

    • Ender3 23:54 09.januar 2023.

      Robi ..neda bolj malo sprejema, izbrani zdravniki, ki nudijo pomoč prav tako. Glavno vlogo imajo spet administratorji v obliki med.sester. Vedno, ko je sranje njih pošljejo v prve bojne linije nasproti bolnikom..

  • pravičnik77 07:26 10.januar 2023.

    Ta Bešić Loredan je navaden nevretenčar, upognjenec, človek brez hrbtenice. jao jao jao kam je prišla Slovenija?

  • Grof 21:17 09.januar 2023.

    Spotikajo se, pa neznajo povedat, da jim kuzla skače za ušesa

    • Ender3 23:47 09.januar 2023.

      Grof tebi nikoli ne bo jasno, da je nekaterim kuzla glavo snedla že, leta 2022.

  • Mahi 21:37 09.januar 2023.

    Kaj se ima Loredan za opravičevati Jankoviću. V mojiuh očeh je izgubil vso kredibilnost....

    • Ender3 23:42 09.januar 2023.

      To je igra za javnost, ne izpadi naiven trol. Glavne stvari se dogajajo v ozadju..

  • Avatar @narhist
    @narhist 21:44 09.januar 2023.

    Čeprav smo komaj vstopili v novo leto, zna tole biti skeč leta 2023.

    • Ender3 23:43 09.januar 2023.

      Lahko da skeč za nekatere ampak daleč o afer kot, v prejšnji vladi..

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 04:30 10.januar 2023.

    Golob bo moral Loredana menjat, je "premehak" po duši za takšno funkcijo. Se vidi, da se trudi in je emocionalen in to nasprotniki izkoriščajo..Sicer pa je politika ustrezna, mafija v belem pa bo seveda jamrala in nagajala kolikor lahko...Svojo pravico ...prikaži več do skorumpiranega zdravstva bodo branili do konca...Morda je nastopil čas, da se kači odreže glavo..

    • Avatar pantani
      pantani 07:26 10.januar 2023.

      Glavna kača je že 2. metra pod zemljo,problem je v tem,ker je še ogromno drugih prisklednikov!!!

  • gregor96 06:40 10.januar 2023.

    zoki jih je peljal scat, k dva papka sta bla zraven Don Corleoneja

  • lojs 18:33 09.januar 2023.

    smešno tole ,... ponavlajo stvari, ki so jih samo dožni izpeljat, le kaj nam hočejo povedat?

    • Ender3 23:50 09.januar 2023.

      Da ima kriza zdravstva zelo dolgo brado, ki se ne da čez noč uredit po žaljah nekaterih..

  • h4ck3r 19:12 09.januar 2023.

    "Objektivne informacije" od Jankovića, da nima namena prodati zemljišč? Pa kaj ta je res tako naiven ali ima samo nas za norca?

    • Grof 21:16 09.januar 2023.

      Nas ima za norce, jutri pa bojo plesali, Golob bo vodil kolo, ….

    • Ender3 23:45 09.januar 2023.

      Grof jim bo pa goslal kar, iz kleti. Uradne ure od 9 do 19 ih.

  • Ender3 00:01 10.januar 2023.

    Minister dosti je opravičevanja in dogovarjanja. To ni način, da se naredi preboj v to skorumpirano in ugrabljeno zdravstvo s strani lobijev in zdravkiškega ceha. Če je med 50 najbolj plačanimi v JS 48 zdravnikov, potem je to znak, da ...prikaži več za tem stoji samo pohlep, korupcija in borba za status quo tistih iz ozadja...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.