Slovenija

Čaka nas še večji prometni kaos, na štajerski avtocesti kmalu nova zapora

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 15:13 26.maj 2026.

    Ja, večno vprašanje pri nas ali v tujini, zakaj ne delajo 24 ur na dan. Ko pa vidiš ceno in izračunaš koliko bo stal 1km obnove vidiš preprosto, da bi bilo ceneje, da predamo avtocesto Hrvatom, ki bodo najeli Kitajce ...prikaži več in za ta denar ne popravili, zgradili avtocesto na novo. Opazujem in imam občutek, da se določena dela na relaciji NM-LJ in obratno delajo zgolj in samo zato, da se položijo nove dodatne cevi za komunikacijsko infastrukturo.... skrito v obnovo. Pač, za prijatelje.....kajne?

    • brencl47 21:57 26.maj 2026.

      Že kar nekaj let ni skoraj nikakršne zime in so temperaturemed novembrom in marcem kar precej nad ničlo, pa nihče ni delal!

    • brencl47 22:04 26.maj 2026.

      Pri nas pred razpisom najprej povprašajo "gradbince" kdaj mislijo delat in koliko ćasa nameravajo zabušavat in mečkat z delom, vse da jim lahko prilagodijo roke razpisa!

  • BenX 14:44 26.maj 2026.

    Adijo pamet... Takoj prepovedat to gluprijo!!! Dokler se ne misli delat 24 ur na dan, nima kaj da kdo drka po avtocestah! Enkrat se to jebanje naroda mora končati!

    • Ender3 22:04 26.maj 2026.

      Res je, kako zlahka obvladuhejo javne razpise in se ob tem še kartelno dogovarjajo. V širši regiji je že nekaj časa viden učinkovit vpliv kitajskih gradbinih podjetij. V Srbiji avtoceste, priključke in predore gradijo na tekočem traku in jih delno ...prikaži več tudi financirajo. Hrvati so se pričeli po njih zgledovati. Pri nas pa tenderji ne dosežejo tujih izvajalcev. V tem je ves misterij zakaj se pri nas gradi tako, da se ne gradi.

  • Avatar Gregsy
    Gregsy 15:07 26.maj 2026.

    Ogled adrenalinskega parka za 115 € na leto. Parkirnina v ceni. Fkof DARS

  • Avatar Garancija
    Garancija 13:59 26.maj 2026.

    A to naj bi bile hitre avtoceste hahahaha

    • Ender3 22:06 26.maj 2026.

      Pregovorno, hiti počasi pa, še plačati moraš za to.

  • Kano 15:12 26.maj 2026.

    Nimajo delavcev za dve izmeni, oni pa naprej zapirajo. Eno stvar porihtite pol pa na drugo.

    • Ender3 21:55 26.maj 2026.

      To je očitno nekomu močno v interesu. Zagotovo pa to ni politika. Lobiji, karteli in gradbeni baroni so država v državi.

  • 217a5b18b39e08d5dbc429aa46964ee59743a374 16:10 26.maj 2026.

    Opozorilo vsem tistim ki ste ob zamenjavi registerskih tablic imeli še veljavno vinjeto vam 4 mesečno podaljšanje po odloku vlade zaradi zastojev Dars pokrade in vam tega ne prizna.

    • Ender3 21:51 26.maj 2026.

      Bo novi minister Vrtovc to uredil. Sedaj ima končno spet škarje in platno..

  • pavel100 16:14 26.maj 2026.

    Na naše avtoceste grem smo še z biciklom, bom prej na cilju. darsovce po na goli otok

    • Ender3 21:47 26.maj 2026.

      Samo še avtocestno policijo potrebujemo, da bodo paradirali z BMW, da bodo turisti in potniki mislili, da gre za resne namene.

  • Puklastimiha 15:45 26.maj 2026.

    Ali ta nesposobna riba ponovno jadra in praska jajca, namesto da bi reseval probleme ?

    • Ender3 21:49 26.maj 2026.

      Puklasti ne vem ravno na koga misliš? Sprašujem za prjatla !

  • Ender3 21:43 26.maj 2026.

    Tega ni mogoče drugače razumeti kot, da to počno namerno in načrtno. Ne verjamem da je to v interesu vsakokratne vlade..Gradbeni baroni so glavni člen globoke države. Kot nekoč Zidarju, jim nihče nič ne more..Miljoni odtekajo, aneksi se vlagajo nihče ...prikaži več pa za nič ne odgovarja. Hajdinjaka so iz Darsa odstranili, ker ga je izkoriščal za bankomat Nsi..Sedaj pa se bo z dokazi o korupciji vrnil v novo antikorupcijsko vlado. Bravo JJ res ste kredibilni politiki..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.