V nadaljevanju preberite:
- 8. junija se bo začela obnova odseka Slovenske Konjice Dramlje.
- Zaprto bo smerno vozišče proti Mariboru, zato po promet potekal dvosmerno po eni polovici avtoceste.
- Pričakovati je še večje zastoje.
Na štajerski avtocesti se bo začela obnova odseka Sl. Konjice – Dramlje. Predvidoma od 8. junija dalje bo na omenjenem odseku vzpostavljena prometna zapora C1+1. Zaprto bo smerno vozišče proti Mariboru, zato bo promet do 31. avgusta 2026 potekal dvosmerno po eni polovici avtoceste oziroma po enem prometnem pasu v vsako smer, poroča infoPot.
V povprečju se po tem odseku avtoceste vsak dan vozi okoli 40 tisoč vozil, med njimi več kot šest tisoč tovornih vozil, zaradi česar bodo zastoji neizogibni. Na infoPot opozarjajo, da v delovni zapori ne bo prostora za reševalni pas, zaradi česar voznike pozivajo, naj se interventnim vozilom umaknejo na odseku, kjer bo promet ponovno potekal po dveh pasovih.
Dela izvaja konzorcij večjih slovenskih gradbenih podjetij, ki ga sestavljajo Pomgrad d. d., CGP, d. d., in Iskra, d. o. o. Pogodbena vrednost projekta znaša 61,6 milijona evrov brez DDV, so še zapisali.
Tega ni mogoče drugače razumeti kot, da to počno namerno in načrtno. Ne verjamem da je to v interesu vsakokratne vlade..Gradbeni baroni so glavni člen globoke države. Kot nekoč Zidarju, jim nihče nič ne more..Miljoni odtekajo, aneksi se vlagajo nihče… ...prikaži več pa za nič ne odgovarja. Hajdinjaka so iz Darsa odstranili, ker ga je izkoriščal za bankomat Nsi..Sedaj pa se bo z dokazi o korupciji vrnil v novo antikorupcijsko vlado. Bravo JJ res ste kredibilni politiki..
Na naše avtoceste grem smo še z biciklom, bom prej na cilju. darsovce po na goli otok
Opozorilo vsem tistim ki ste ob zamenjavi registerskih tablic imeli še veljavno vinjeto vam 4 mesečno podaljšanje po odloku vlade zaradi zastojev Dars pokrade in vam tega ne prizna.