Slovenija
5945 ogledov

Cerar: Gre za poseben primer

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Malina123 11:27 14.november 2017.

    Brco v mude in poleti čim dalje od parlamenta. Budalo od človeka. Več mu pomenijo ilegalci kot slovenski narod. Fuj

  • Tine123 11:32 14.november 2017.

    Dejanje poslancev in premieja je potrebno prijaviti mednarodnim inštitucijam. To je državni udar!!!!!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 14:01 14.november 2017.

    Zadeva je jasna!! Če po naši zakonodaji ne more ostati v Sloveniji ga je treba deportirati!! Ta dva poslanca pa strogo kaznovati !! Kaj si ta dva mislita,da za njiju ne velja zakonodaja!! Res sramota tujce bi nezakonito zadrževali v ...prikaži več v državi za operacije otrok pa zbiramo zamaške!!

  • Vojko Arnold 13:38 14.november 2017.

    Koliko je Slovencev, ki preživljajo težke krize, pa se oblast ne zmeni zanje. Tu pa je zadeva kristalno jasna, kar potrjuje tudi evropsko sodišče, pa se zganja takšen cirkus. Zares nezaslišano.

  • Aleta 15:05 14.november 2017.

    Posebnih primerov ni. Zakon je zakon! G. Cerar vi bi pa to res morali vedeti! Ne vem zakaj bi bil brivec tako pomemben za Slovenijo????? In to še ilegalni migrant, ki najprej sploh ni želel zaprositi za azil, zaprosil je ...prikaži več šele potem, ko so ga Avstrijci zavrnili. Kar na Hrvaško.... In še to me zanima s kakšno pravico sta ga ta dva poslanca peljala v DZ? Saj nista lastnika le tega... Pokvarjenca! Mi Slovenci pa ovce, da to gledamo....

  • mižimaži 13:42 14.november 2017.

    cmerić...že tvoja pojava v parlamentu in premijejski stolček sta neprimerna...

  • ljubodoma 12:05 14.november 2017.

    prokleta cmera, ko pa Slovenci plačujemo celo življenje davke, da se ti rdeći prdeci preseravajo in gonijo za 300, oo € na eno šolsko uro in pošiljajo razne "pravilnike" potrebne, ko drek posrat, naj gre že enkrat srat, ker se ...prikaži več zmirom drži, kot da ga srat tiši . . . !

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 14:57 14.november 2017.

    Tako je saj ima vlada zadosti časa!! Naj odloča o vsakem migrantu posebaj in mimo zakonodaje nekatere zadrži druge pa izžene!! Res smo bananma republika!! Vlade ne odloča o otroški srčni kirurgiji zato,ker se jim to ne zdi vredno ali ...prikaži več potrebno bo pa odločala o ENEM migrantu po mojem DEZERTERU,saj so zame begunci zgolj ženske in otroci vsak POŠTEN moški pa se bori za lastno državo!!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 15:13 14.november 2017.

    Ne morem verjeti,da se je Cerar postavil zoper VRHOVNO SODIŠČE v tem primeru?? Zanima me ali predsednik vlade ne rabi spoštovati odločitve vrhovnega sodišča?? Za tega Sirijca se je postavil za lasten narod pa nikoli!! Sram me je,da imamoi predsednika,ki ...prikaži več ne spoštuje ZAKONOV!!

  • Plavi-mil 13:52 14.november 2017.

    On je tudi en posebni primer, bi bil že čas, da ga dajo v posebno .......

  • Vesna Dolšak 14:29 14.november 2017.

    Naj si ga peljejo domov in ga oni preživljajo, njega in njegovo žlahto, ki bo še primaglila sem, ko bo dobil status. Mislim, da je pri nas dovolj ljudi, Slovencev, ki živijo na pragu revščine, nekateri že pod pragom in ...prikaži več bi jim bilo treba pomagat. A naši vrli politikantje raje pomagajo nekim tujcem kot lastnemu narodu, ki jih v bistvu plačuje, pa kateremu bi morali po pravilih "služiti". Žalostno! Sramotno!

    • mižimaži 14:56 14.november 2017.

      šuga...a se ti zavedaš da jeto sovražni govor ? PRIJAVLJENA SI...

    • Avatar Leon
      Leon 15:17 14.november 2017.

      Sovrážni góvor je izražanje, ki spodbuja sovraštvo do posameznika ali skupine ljudi. Sovražno izražanje do posameznikov so lahko žalitve ali klevetanja, kar se obravnava v okviru zasebnih odnosov, pred sodišči pa v zasebnih tožbah. Posebna pravna kategorija je izražanje, ki ...prikaži več spodbuja sovraštvo proti narodnim, rasnim, verskim ali drugim skupinam ljudi. Tako izražanje lahko spodbuja kršitev človekovih pravic in predstavlja nevarnost za družbo tako v posamezni državi kot mednarodno... !

    • fuck.islam 18:27 14.november 2017.

      mižimaži, ti si pa pravkar dodan na spisek za ...

    • jons 19:24 14.november 2017.

      mižimaži a resnica je zate sovražni govor. Očitno sovražiš resnico? Lahko razložiš tudi kaj pomeni šuga v tvojem materinem jeziku prosim?

  • Ledena 13:49 14.november 2017.

    Gnoj en,predsednik vlade.Zblojen do konca.V tem primeru pa resnicno pride v postev samo ena stvar:sus v tisto njegovo gnilo buco.To ni normalno,kaj se dogaja.Kje so mednarodne pravne institucije,ali so ze vsi toliko zaljubljeni v to muslimansko golazen?

  • perhan63 14:30 14.november 2017.

    uf ..kolk so nas zbrisal..da je ostalo samo 10 komentarjev..poslance pa aretirat...

  • majab 15:12 14.november 2017.

    Ta Vlada na leto izžene 5.000 mladih državljanov Slovenije. Ukvarjajo se pa z enim Sircem.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 15:40 14.november 2017.

      Kaj se čudiš za sedanjo vlado so visoko šolani Slovenci velika nevarnost!! Mnogo manjša so polpismeni migrantski doktori in inžiniri!!

  • matermila 15:45 14.november 2017.

    Žena in tri hčerke živijo v Damasku, sin in hčerka pa v tujini. Upa, da se mu bodo po tem, ko bo dobil status, lahko pridružili v Sloveniji. Torej jih z njim dobimo še šest.Sedem siromakov,ki se ne bodo znali ...prikaži veči vključiti v našo družbo,sedem lačnih ust,ki si ne bodo znali ali mogli zaslužiti za hrano,sedem socialnih podpor in stanovanje z LED TV sprejemnikom in finim novim štedilnikom,ki si ga marsikdo ne more privoščiti,pa čeprav dela 8 in več ur na dan.Kaj naj še rečem?Idite vsi skupaj z njimi v

  • Tupamaros 15:14 14.november 2017.

    Poslanci,ministri , PD in PV, ki ne spoštujejo zakona in ustave je treba odpoklicati in zapreti kot navadne kriminalce, Tako kot so ti isti naredili z Janšo pred volitvami.

    • Ledena 16:12 14.november 2017.

      Bravo za ta post.Moj globok poklon.

  • mph 14:20 14.november 2017.

    Ne glede na ta konkreten dogodek, kot vedno za pravnike pač generalno nismo ljudje ljudje, smo samo mrtve črke na papirju, paragrafi.

  • Ana Vidic 15:38 14.november 2017.

    Banda zblojena, saj niso normalni. Moja duša želi biti v Avstraliji, pa bo pač ostala v Sloveniji. Saj ne morem verjet, kaj delajo ti naši politiki. Zakon je zakon in red mora biti za vse. Ahmad ima družino v Sirji, ...prikaži več pa noče domov. Hoče ostati tu, da bo familija in vsa žlahta prišla lahko sem. Kaj pa ostali ilegalci? Bodo tudi hodili po protekcijo pred deportacijo v parlament? Vse v rit nabrcat. Izdajalci zaf...

  • Luksi 16:21 14.november 2017.

    Koliko davkov je pa doslej placal, ce je tako uspesen?

  • Tupamaros 15:17 14.november 2017.

    Zanima me če se bo oglasil ponovno izvoljeni predsednik.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.