Cigler zmaga,če bo uspel,da bodo kmetje začeli kmetkvati,ne pa živeti od subvencij in ne od onepovratnih sredstev Za ribiče velja isto,naj grejo loviti ne da vozijo s subvenceniranimi sredstvi turiste.
Kako bo samopromotor Cigler reševal samooskrbo v srčiki slovenstva potem, ko nimamo, razen Jagerja, niti enega večjega domačega trgovca, in praktično nič od domače živilske predelovalne industrije, bo zanimivo videti. To, da bo poleg obstoječih subvencij zmetal še več denarja… ...prikaži veča v pridelavo hrane je eno, kdo bo imel od tega koristi, je pa drugo. Za enkrat kaže, da Hrvati.
Že Golob je veliko obljubljal in bolj malo izpolnil. Ti pa kar tekmujejo, kdo bo bolj izpraznil proračun. Dragi Cigler, a se ne bi kar vsi Slovenci postavili v vrsto pred državnimi jasli, vsak bo namreč nekaj dobil. Gospodarstvo bo… ...prikaži več nekaj dobilo in bo razbremenjeno davčnega bremena, ki jih tako neskončno stiska, delavci bodo razbremenjeni s prispevki in davki, kmetje bodo dobivali več denarja, podjetniki bodo manj plačevali... Vprašam te od kje bo prišel denar. To mene zanima.
francek, to je samo kaplja v morje, kaj pa je teh par milijončkov. To je bolj populizem, kot pa kaj drugega. Koliko pa imaš migrantov, ki hočejo ostati pri nas. In kateri so politični nevladniki. A so to tisti, ki… ...prikaži več ne dišijo Janši. Recimo da boš prišparal 100 milijončkov. Kaj pa je to proti par milijardam, ki bodo šle za bogatenje Janševih podpornikov.
Cigler je prepisal pridigo nadškofa nedeljske maše ,ki je označil kmete kot edine ,ki jim je mar za slovensko zemljo ? Hahaha ....RKC je lastnih tretjine slovenskega ozemja .
Še dobro, da se je SLO RKC prenehala ukvarjati gospodarsko v obliki Zvon 1,2,3,4, da so potem popolnoma propadli, da je MB škofije še vedno pod rubežem...
BUTELJ. Človek misli, da je kandidat za ministrstv za obrambo , ker govoru o nacionalni varnosti.... ZA nacionalno varnost skrbijo druga ministrstva, kot vojska, policija, SOVA, kmetijsko ministrstvo pa je za agrarno politiko.
Torej Cigler bo ze tako minimalno birokracijo za kmete v primerjavi s podjetji poenostavil najbolj subvencionirano dejavnost, jih zgolj pavsalno obdavcil. ja vsi bomo kupili zemljo in kmetovali. seveda po novih smernicah ekstrnzivnosti, vendarle beremo kaj se dogaja po svetu.… ...prikaži več toliko socializma, kot ga je v eu kmetijstvu. in pol te isti o desnem neoliberalizmu, a vsi imajo traktorje za 300 jurjev iz nasih eu sredstev.
Ni čudno, da se opozicija pritožuje, da ne morejo zasliševati kandidate, če pa Vrtovec on Kralj, buče sadita, namesto predstavila kaj realnega, in posebej Kralj, kako bo nastopil v Bruslju, kjer nam krojijo agrarno politiko...kako se bo kmetijstvo rešilo strupov,… ...prikaži več in polnomočile kmetije za obstoj,
Ja hudo je levajzarjem, ki ne razumejo kmečke pameti in gospodarstva. Zato večno pjluvanje po odličnih predlogih. Zdaj jih je treba udejaniti. Aja golobajzar ne da oblasti. Zakaj že? Sociala se bo prepolovila in gasa javna dela. To bo še… ...prikaži več jola in stoka he he he.
Cigler zmaga,če bo uspel,da bodo kmetje začeli kmetkvati,ne pa živeti od subvencij in ne od onepovratnih sredstev Za ribiče velja isto,naj grejo loviti ne da vozijo s subvenceniranimi sredstvi turiste.
Kako bo samopromotor Cigler reševal samooskrbo v srčiki slovenstva potem, ko nimamo, razen Jagerja, niti enega večjega domačega trgovca, in praktično nič od domače živilske predelovalne industrije, bo zanimivo videti. To, da bo poleg obstoječih subvencij zmetal še več denarja… ...prikaži veča v pridelavo hrane je eno, kdo bo imel od tega koristi, je pa drugo. Za enkrat kaže, da Hrvati.
Janez cigler kmetavzar,ne pa kralj.
Ne sodi drugih po sebi.
Saj ne franček,ampak po tebi.
Že Golob je veliko obljubljal in bolj malo izpolnil. Ti pa kar tekmujejo, kdo bo bolj izpraznil proračun. Dragi Cigler, a se ne bi kar vsi Slovenci postavili v vrsto pred državnimi jasli, vsak bo namreč nekaj dobil. Gospodarstvo bo… ...prikaži več nekaj dobilo in bo razbremenjeno davčnega bremena, ki jih tako neskončno stiska, delavci bodo razbremenjeni s prispevki in davki, kmetje bodo dobivali več denarja, podjetniki bodo manj plačevali... Vprašam te od kje bo prišel denar. To mene zanima.
Enostavno socialne migrante poslati tja kamor spadajo, JU zmanjšati za polovico, politične nevladnike ukiniti...
francek, to je samo kaplja v morje, kaj pa je teh par milijončkov. To je bolj populizem, kot pa kaj drugega. Koliko pa imaš migrantov, ki hočejo ostati pri nas. In kateri so politični nevladniki. A so to tisti, ki… ...prikaži več ne dišijo Janši. Recimo da boš prišparal 100 milijončkov. Kaj pa je to proti par milijardam, ki bodo šle za bogatenje Janševih podpornikov.
Cigler je prepisal pridigo nadškofa nedeljske maše ,ki je označil kmete kot edine ,ki jim je mar za slovensko zemljo ? Hahaha ....RKC je lastnih tretjine slovenskega ozemja .
Tebi se bo enkrat utrgalo od cerkve.
Še dobro, da se je SLO RKC prenehala ukvarjati gospodarsko v obliki Zvon 1,2,3,4, da so potem popolnoma propadli, da je MB škofije še vedno pod rubežem...
Eni verujejo v Boga rdeči pa v svoje voditelje, kateri so pa hitro pokvarljiva roba.
Nema Boga ...prosto po narodu.
Kar dobi Zavod Iskreni, naj da kmetom!
BUTELJ. Človek misli, da je kandidat za ministrstv za obrambo , ker govoru o nacionalni varnosti.... ZA nacionalno varnost skrbijo druga ministrstva, kot vojska, policija, SOVA, kmetijsko ministrstvo pa je za agrarno politiko.
Sepravi zmanjsal bodo birokracijo, katero pa od nas zahteva EU…al bomo placval penale,klical trojko,grski scenarij nam ne uide v par letih!
Je imel Vrtovec teževe, da je izdelal šolo?
pa ne mores to naglas no. pssst
Torej Cigler bo ze tako minimalno birokracijo za kmete v primerjavi s podjetji poenostavil najbolj subvencionirano dejavnost, jih zgolj pavsalno obdavcil. ja vsi bomo kupili zemljo in kmetovali. seveda po novih smernicah ekstrnzivnosti, vendarle beremo kaj se dogaja po svetu.… ...prikaži več toliko socializma, kot ga je v eu kmetijstvu. in pol te isti o desnem neoliberalizmu, a vsi imajo traktorje za 300 jurjev iz nasih eu sredstev.
Ni čudno, da se opozicija pritožuje, da ne morejo zasliševati kandidate, če pa Vrtovec on Kralj, buče sadita, namesto predstavila kaj realnega, in posebej Kralj, kako bo nastopil v Bruslju, kjer nam krojijo agrarno politiko...kako se bo kmetijstvo rešilo strupov,… ...prikaži več in polnomočile kmetije za obstoj,
Ali je minister imel v mislih prašiče ,ki bodo rešili problem pri sončnih elektrarnah ?
ajojoj - nič subvencij za tiste ki dejansko ne kmetujejo. in po drugi strani nima podatkov. ej da vidimo to. am bam pet podgan ti dobiš ti pa ne,
Rednecki morajo biti obvzni člani kmetijske zbornice, dase vedejo racionalno! Samo povemo...
Ja hudo je levajzarjem, ki ne razumejo kmečke pameti in gospodarstva. Zato večno pjluvanje po odličnih predlogih. Zdaj jih je treba udejaniti. Aja golobajzar ne da oblasti. Zakaj že? Sociala se bo prepolovila in gasa javna dela. To bo še… ...prikaži več jola in stoka he he he.