Slovenija /slovenija/crna-kronika
34 ogledov

Dalavec cirkusa naj bi napadel aktivistko

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 23:33 11.julij 2015.

    Ne, ne, .. piše,. da je otrok ŠKROPIL s pištolo žensko, ta ga NI napadala, ampak mi je hotela odvzeti pištolo, nakar se je umešal še odrasel CIRKUSANT.

  • jezero 07:46 12.julij 2015.

    Zanimivo, da so protestnice samo ženske. Protestirajo zato, ker imajo možje tudi njih doma preveč na povodcu?

  • jezero 07:52 12.julij 2015.

    Športno dresurno jahanje jih pa ne moti, te protestnice. Ali treningi psov za poslušnost. ITD.Dajte no. Verjetno so one premalo obdelane in imajo čas.

  • Giga Lendero 10:52 18.julij 2015.

    Če grem pa samo zarad tega u cirkus da svojemu "ubogemu" otročku pokažem divje živali,pol sm pa tud usekana. Bom jest poklicala divje živali naj gledajo otroke kako skačejo pa se valjajo pa hodijo po vrvico z bičem na riti,samo ...prikaži več zato ker se mi živali smiljo,ker še niso vidl otroka.Djte no lepo prosm,ste hinavci...tolk mate kao radi otroke,pomoje jih prov nč ne spoštujete. Če bi jih,bi jim doma lepo razložili,da se mučenja živih bitij ne podpira.Men verjemte,otroc bojo prej dojel kot vi. Pa otroc ne bojo trpel,pa ne bojo mučeniki,če ne bojo vidl divjih živali. Tud jest jih ne bom pa še zmer živim.

  • mph 10:00 12.julij 2015.

    Skippy, za stik otrok z divjimi živalmi, kar je pomembno, ker je to prilika, da se jih senzibilizra za uničevanje okolja in posredno živali, so ZOO-ko. Še vedno vrsta zapora, kjer pa kot rečeno nihče ne reže krempljev medvedom in ...prikaži več jih sili vozit kolesa, kar jih dresirajo pogosto z elektrošoki in podobnim, imaš dovolj tega na internetu. Enako tirge in ostalo. Cirkus je abominacija, ZOO je skoraj nujno zlo. In tam v jetništvu rojene živali se prilagodijo in živijo bistveno dalje kot zunaj. Sem pa jasno za to, da se v ZOO-jih upošteva vse standarde in nudi živalim čimveč.

  • moder 11:49 12.julij 2015.

    Če mogoče komi še ni jasno zakaj smo, kjer smo, naj kar prebere komentarje spodaj in jasno bo zakaj smo kjer smo in zakaj ne kaže nič, da bi bilo kaj bolje...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.