Avto
19612 ogledov

Dars bo na mala počivališča še letos uvedel veliko novost

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zokispoki
    Zokispoki 10:00 09.avgust 2024.

    Sem se že ustrašil, da bodo namontiral avtomate za sekret papir...

  • Enzgg4 09:59 09.avgust 2024.

    Me sploh ne ganejo te polnilnice. Sploh pa, kaj pa, ko bo hotelo vec električarjev tankat štrom? Koliko časa bo treba čakat, da prideš na vrsto? Benz natankas v 5 min, plačaš in gres. Kaj pa tu? In koliko polnilnic ...prikaži več bojo rabili? Koliko bakra bodo nucali za vse polnilnice? Bodo cel svet spremenili v rudnik? Vse to baterijsko sranje je točno to: sranje. Slepo črevo v razvoju. Zabloda, ki nam bo naredila še veliko več škode od co2. Ki je problem, kar zadeva mene. V to ne dvomim. Ampak baterije niso

    • Enzgg4 10:00 09.avgust 2024.

      ... rešitev. Edina zares zelena rešitev je čim manj vozakanja in uporaba javnega prevoza.

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:30 09.avgust 2024.

      Edina rešitev je zasolit cene vsega goriva,tako da bi vsak preklemansko pazil ,da se ne bi za brez veze vozil.

    • zdrej 13:13 09.avgust 2024.

      @Ezngg Mogoče res, ampak javni prevoz je roko na srce neuporaben za večino primerov uporabe.

    • Enzgg4 13:53 09.avgust 2024.

      @zdrej Odvisno. Jaz ga obcasno uporabim medkrajevno. Sicer tudi za te namene uporabljam kolo ampak če moram kaj strapacirat in moram vozit orodje, potem res ni prevec prirocno. Ali če sem na knap s cajtom. Za po mestu je pa ...prikaži več itak kolo zakon. Seveda spet, ce vozis samo sebe. Za tovorjenje pa spet odvisno od situacije.

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:13 09.avgust 2024.

    Naj uvedejo redarje,da kasirajo romune in bolgare,ki spijo celo noč na pumpah,kar je seveda prepovedano,ampak se tega ne upajo, pi***

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:41 09.avgust 2024.

    Verjemte,da elektrika je samo modna muha,lastniki tesle se že vračajo na dizle

  • miha.z 06:56 09.avgust 2024.

    https://www.zurnal24.si/avto/na-strom/vec-kot-polovica-lastnikov-tesle-nazaj-na-klasicne-pogone-427659

    • Jenrej65 09:37 09.avgust 2024.

      Neverjetno kako naftni lobij forsira lažne informacije okrog električnih avtomobilov, da bi rajo čim bolj prestrašil. V Evropi in Ameriki se pričkamo, Kitajci pa veselo prodajajo električne avtomobile. Na Kitajskem imajo električni avtomobili že polovico prodaje. Prehitevajo nas po vseh ...prikaži več straneh. Najprej je potrebno ponuditi dovolj konkurenčnih el. avtomobilov tudi s ceno v nižjem segmentu in bo prodaja stekla.

  • Avatar Jašna53
    Jašna53 07:24 09.avgust 2024.

    A bojo tut preganjal prenočevanje "turistov" v "polžkih" brez in s hišico???

  • urban0 11:49 09.avgust 2024.

    Od kje bo elektrika iz fosilnih goriv, ja kaj je človeštvo neumno, samo zato da so IN in vozilo te električne kripe, ki jih niti kot rabljene ne bodo mogli dobro prodati🥴

  • PikicaTri 09:24 09.avgust 2024.

    Če želijo več električnih avtov na cesti je to nujno potrebno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.