Šport /sport/kosarka
8186 ogledov

Dončićeva statistika na prvi tekmi: To pošteno bode v oči

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 10:50 07.junij 2024.

    Mater vam zarukano...Le ena podaja Luke pomeni, da ostali niso realizirali...Ko0t sem že nekje drugje zapisal, je problem v Dallasu psiha..Po prvih dveh porazih bo prišlo do sedme tekme, ki bo loterija... Sam bi raje videl, da Dallas ekspresno popuši ...prikaži več in pride Luka pomagat reprezentanci..

  • BenX 12:34 07.junij 2024.

    Ena asistenca seveda ne pomeni, da Luka ni pogajal, problem je, da ostali mujoti niso bili sposobni spravit NIČ skozi obroč. Kyrie je sploh velik dolžnik in bi bilo dobro, da se malo prizemlji, na pa da moduje na novinarski ...prikaži več konferenci kaj so, kaj niso, kaj bi morali,... Ni problem MI, bilo bi dobro, če bi malo pokomentiral JAZ.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:02 07.junij 2024.

      Točno to,očitno pisuni novinarski nimajo pojma,da je zabeležena sistenca pogojena z zadetim košem!!! Kaj ti pomaga 20 asistenc,če so vse zgrešili!!!

  • Rim 10:39 07.junij 2024.

    Zelo z levo roko so šli v tekmo. Brez motivacije, v stilu lako ćemo. brez popolne borbe do zadnjega atoma na vseh tekmah proti boljši ekipi ne bo šlo.

  • Pierre 12:19 07.junij 2024.

    Dončić je popušil, pa nehajte že vsak dan s temi ''novicami'' Pun kufer Dončića!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.