Avto /avto/testi
4580 ogledov

Dopustniški test: Ali sploh potrebujemo velik družinski avto?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 07:51 15.september 2024.

    Za na morje je vsak avto premajhen,razen avtodoma,ki pa je predrag

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 09:07 15.september 2024.

      Potem je boljše, da si doma in uživaš v vsem kar želiš vzeti s sabo na dopust.

    • Enzgg4 10:05 15.september 2024.

      Garancija, to sem jaz ženi ves čas govoril, ko mi je jodlala, da je avto premajhen. Saj je bil res majhen (Fabia), ampak sem stlačil noter vse in še več. Pa je bila tamala takrat še dojenc, kar pomeni, da ...prikaži več smo s sabo vlačili še voziček, plenice, stol za hranjenje, soparnik.. ni da ni. Pa še vso fasungo. Res sem špilal tetris, ene natikače pod en zic, druge pod drugega, smo bili nabasani ko čehi, ampak je šlo. Čez leta je v hišo prišel bavarc, pa dojenčkaste krame smo se losali, pa je bil avto..

    • Enzgg4 10:09 15.september 2024.

      .. spet do vrha nabasan. Še več je žena vlekla s sabo. Potem sem pa kupil apartma, žena in tamala naj vlečeta s sabo, kar hočeta, me ne briga, jaz grem pa s kolesom, če sploh. Zdaj že 3 leta nisem bil dol.

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:44 15.september 2024.

      Na dopust se gre z denarnico in da se preoblečeš,ne pa da dva dni odpakiravaš in zapakiravaš kot butl ,to pa res ni dopustu podobno in še vse to bivanje isto plačaš

    • Enzgg4 11:02 15.september 2024.

      Ja in ne. To, kar praviš, velja za hotel. Če gres v apartma in ne moreš ali nočes jest po gostilnah, moraš pac kupovat hrano. In ta je lahko precej cenejsa pri nas, sploh če kupis kaj v akciji. Osebno ...prikaži več ne bi nikoli dopusta preživljal v hotelu. 2, 3 dni še gre, več pa ne. Najprej zato, ker se tam počutim utesnjenega, ker sovražim tisto gužvanje v hotelski restavraciji in ker mi ima vsa hotelska hrana isti okus.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.