Magazin /magazin/vip
175 ogledov

Drnačeva meni, da je Bratuškova lagala

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 13:01 20.januar 2014.

    To... bravo... končno en komentar na mestu!

  • heavyd 13:04 20.januar 2014.

    Tako res čutim in sem zlo žalosten zarad situacije v kateri se je Slovenija znašla. Najbolj šokantno je pa to, da je folk povsem opran. Sploh ne razmišljajo ali pa ne znajo razmišljat. Živi obup. Nobene državotvornosti. Tukaj se časti ...prikaži več vse kar je vsaj srednja žalost z Balkana, kar je pa Slovensko znanje, ki se v tujini kosa z največjimi dosežki, je pa pri nas skoraj da ne zaničevano. A živim v Sloveniji al kje??

  • Scott 13:43 20.januar 2014.

    Šivilja lahko živi 200 let, pa ne bo prepotovala in videla toliko sveta kot ga je Barbra!

  • Scott 13:52 20.januar 2014.

    Nam pa pove vse o premierki, ki niti križanke ne zna rešiti, pa misli, da bo rešila državo, njen partner Cvjetićanin!

  • KLOBO 14:14 20.januar 2014.

    dragec !!.......................Dej ne onesnažuj portala s svojimi psihosomatskimi motnjami !!

  • KLOBO 14:14 20.januar 2014.

    dragec !!.......................Dej ne onesnažuj portala s svojimi psihosomatskimi motnjami !!

  • KLOBO 14:14 20.januar 2014.

    dragec !!.......................Dej ne onesnažuj portala s svojimi psihosomatskimi motnjami !!

  • KLOBO 14:14 20.januar 2014.

    dragec !!.......................Dej ne onesnažuj portala s svojimi psihosomatskimi motnjami !!

  • KLOBO 14:14 20.januar 2014.

    dragec !!.......................Dej ne onesnažuj portala s svojimi psihosomatskimi motnjami !!

  • KLOBO 14:14 20.januar 2014.

    dragec !!.......................Dej ne onesnažuj portala s svojimi psihosomatskimi motnjami !!

  • KLOBO 14:14 20.januar 2014.

    dragec !!.......................Dej ne onesnažuj portala s svojimi psihosomatskimi motnjami !!

  • KLOBO 14:15 20.januar 2014.

    Lionel !!! ............ Klobasa te je naredila, zato si še vedno malo za hribom !!

  • cigler.doo 14:36 20.januar 2014.

    Neprijetno sem presenečena nad žaljivim izborom besed ge. Barbre. Vedno sem jo imela zakultivirano in razgledano osebo.Še posebej po njenem boju s hudo boleznijo. Ampak tukaj pa je izpadla kot navadna ljubosumna opravljivka. Se je navzela načina "desničarskega" besedičenja ...prikaži več svojega partnerja, na žalost!

  • vladek 14:49 20.januar 2014.

    Na proslavo borcev na Draškoše je bila bolna,a v šoping v Trst pa zdrava..Tole je problem a ne njena oblačila in "desničarski"komentar.Zakaj joj ni zrihtal Jankocić šoping v Beogradu.

  • Ferluci 15:04 20.januar 2014.

    OK, levakom je pač laganje normalna metoda komuniciranja.

  • tero 16:42 20.januar 2014.

    Bravo Barbara, žal nas je premalo, ki tako mislimo, moramo stopiti skupaj, da se bo kaj spremenilo.

  • Lionel 16:46 20.januar 2014.

    Če bi mel kej v glavi bi vedel da takrat tudi ni imela tako visoke plače kakor jo ima zdaj, ane.

  • Lionel 16:51 20.januar 2014.

    Seveda me je delala klobasa za razliko od tebe k so te v epruveti sestavl in falil seveda. Najbrž je bil glavni pri tvojem projektiranju JJ zato si pa faljen.

  • stela 06:42 21.januar 2014.

    Argument AB je sprejemljiv....na konc koncev lahko, z vsem spoštovanjem do dogodkov, v Dražgošah govori kdo, ki je bolj kompetenten...npr. borec

  • Scott 05:12 04.februar 2014.

    Vse to z varnostnikoma vred, ki sta jo spremljala plačate davkoplačevalci.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.