Zdravje /zdravje/aktualno
3519 ogledov

Družinska zdravnica: "Pacient me lahko oklofuta, zbrca ..."

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Enzgg4 13:18 22.julij 2024.

    Kaj pa "ne nasilju nad snažilkami"? Pa "ne nasilju nad smetarji"? Pa "ne nasilju nad xy? Bogovi v belem bi radi tudi uradno dobili status božanskosti. Predlagam, da začnejo prodajati kipce dohtarčkov, ki jih bomo lahko državljani kupili (denar od ...prikaži več prodaje je prihodek Zdravniske zbornice) in doma postavili na oltarček, da bomo res VSI državljani imeli svojega obsebnega, h kateremu bomo potem molili in mu žrtvovali darove v upanju, da čim prej pridemo na vrsto. Glede na to, da mora 3/4 drzave....

    • Enzgg4 13:21 22.julij 2024.

      .... obiskovati privat zobarje, ker je imeti državnega zobarja science fiction, predlagam, da dodatno naredijo še kipce zobarskih božanstev.

    • Avatar R_D
      R_D 16:35 22.julij 2024.

      Opica primitivna, vidim da nimas lastne pameti in da 33 let hujskanja levih politikov proti zdravnikom na tebi odlično deluje. Vse kar si napisalo tukaj reci svojemu zdravniku v obraz, ko boš kaj rabilo.

  • GarBollo001 14:08 22.julij 2024.

    Laž in pretiravanje.

    • Ender3 14:36 22.julij 2024.

      👍Hipokrizija in pretiravanje gredo skupaj.

    • Avatar R_D
      R_D 16:36 22.julij 2024.

      Ender, ti še na smrtni postelji ne mores prebolet, da nisi bil dovolj sposoben za zdravnika in si se miral zadovoljiti s poklicem medicinske sestre.

  • Avatar Jašna53
    Jašna53 15:03 22.julij 2024.

    Noben pacient ni nasilen do osebja zdravstvenih ustanov, če se ti obnašajo do uporabnikov spoštljivo in brez arogance in vzvišenosti! To spremmebo zahtevajo zdravniki, ki se obnašajo kot nadljudje napram pacientom!!

    • Avatar R_D
      R_D 16:37 22.julij 2024.

      Ravno obratno je kot si napisal.

  • pravičnik77 13:36 22.julij 2024.

    naj se obnašajo normalno, naj delajo svoje delo ne pa da se na nujne obravnave čaka po pol leta in več, naj bo hitrost oobravnave za vse enaka, ne pa za žlahto hitrejša, za ostale počasi ali nič, naj se ...prikaži več jim odvzame "privat" recepte zase in za žlahto a katerimi si sami sebi predpisujejo najdražja zdravila, ki jih za druge ni... naj se izenačijo z ostalimi... pa ne bo problema

    • Avatar R_D
      R_D 16:37 22.julij 2024.

      Delajo in obnasajo se normalno. Cakalne vrste nimsjo nic z njimi.

    • pravičnik77 16:52 22.julij 2024.

      o imajo, predvsem preskakovanje le-teh... in obnašajo se naj normalno, ker se iz lastnih izkušenj ne. ljudem govorijo, da imajo tace, šape in ostale prostaške stvari. imam konkteten primer z imenom priimkom ZDjem, ter delovnim mestom. noben ga ne prijavi, ...prikaži več ker tja delodajalci pošiljajo na preglede za delovno mesto.

  • kontrahan 14:49 22.julij 2024.

    Ja najbolj da vložite še nekaznovanje za površno zdravljenje. Saj že tko niste bili nikoli nič krivi. Banda dohtarska.

    • Kmodri_ 16:21 22.julij 2024.

      To bo FIDES ŠE vložil, saj zahtevajo nekaznovanost za malomarno zdravljenje. Sam se proti temu borim z znanstvenimi članki, a mi ga nočejo objaviti!

  • Avatar darklord
    darklord 13:20 22.julij 2024.

    Kaj pa nasilje s strani ciganov?

    • Kmodri_ 14:44 22.julij 2024.

      To je v njihovi kulturi. So kasta nedotakljivih!

    • atamama 15:07 22.julij 2024.

      To pa naša policija obvladuje.... je minister na proslavi povedal.... in tudi to, da vsako obrambo oškodovancev ne bodo tolerirali...

  • atamama 15:14 22.julij 2024.

    Ne vem če berejo komentarje tudi zdravniki, ki so za ta predlog.Zato vas bom vprašal ali veste kaj je bil glavni in edini vzrok smrti v Izoli? Odpoved zdravljenja. Pa morda veste kaj je bil nekako mesec nazaj kričanje očeta ...prikaži veča na sestri-ker zdravniki so se skrili? Malica ekipe ki je ni bilo v ordinaciji, sestra pa je morala v polni čakalnici lagati zakaj ne delajo. In sedaj se sprašujem in sprašujem te, ki so predlagali zakon, ali imate obraz to predlagati? Ne skrbite, tudi pipe puščajo čez vikend

    • atamama 15:17 22.julij 2024.

      PS Zanima me od kje gospe Guček ideja, da pacienti podpirajo to idejo?

    • Avatar R_D
      R_D 16:39 22.julij 2024.

      Zdravniki nimajo pravice do malice?

  • Kmodri_ 14:43 22.julij 2024.

    Zdravnik me lahko ne samo verbalno žali, ampak tudi malomarno zdravi! Zato bomo zahtevali za malomarno zdravljenje kolegov dosmrtni zapor! Zdravniki niso in nismo božanstva!

    • Avatar R_D
      R_D 16:40 22.julij 2024.

      Ti bos to zahtevalo?

    • Kmodri_ 16:55 22.julij 2024.

      Jap in somišljeniki! Bo pa veselo, ker med zdravništvom dogaja ravs!

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 15:49 22.julij 2024.

    Je kar v redu tako kot je, nekateri so že zdaj arogantni do amena..Seveda so med njimi tudi taki, ki so predani poslanstvu in ni jih malo...Kdor pa je v Fidesu je prav gotovo baraba in povzpetnež, drugače bi iz ...prikaži več te mafijske združbe izstopil. Število članov Fidesa je tajno, vendar nekateri pravijo, da jih je zgolj okrog 3000...In ta peščica zajebava ves narod..da vam jebem vse po spisku...

    • Avatar R_D
      R_D 16:41 22.julij 2024.

      Drzi se svojega psa pasjejevec.

  • FejstDogaja 15:47 22.julij 2024.

    Človek resnično obnemi nad njihovimi zahtevami. Radi bi bili naddržavljani. Kaj pa prodajalke, ki so strelovod za nezadovoljne kupce? Medicinske sestre, ki morajo požreti vse? Kader v domovih? Natakarice? Kaj so zdravniki tako posebnega, da navadna ovadba zaradi telesnega napada ni dovolj?

    • Avatar R_D
      R_D 16:43 22.julij 2024.

      Tudi jaz se sprasujem v cem se razlikujejo zdravniki od natakaric, trgovk, med. sester.. Kdo bi vedel...

  • Ender3 15:05 22.julij 2024.

    On oni bi problem reševali z zakonom?. Kako pa bodo reševali nasilje tistih, ki imajo to kot, odraz bolezenskega stanja. Jih bodo od daleč preverjali z lakmus papirjem. Tudi policisti, ki imajo pravico uporabljat prisilna sredstva večkrat potrebujejo pomoč zdr.ekipe ...prikaži več z uporabo pomirjeval..

  • nostradamus 15:28 22.julij 2024.

    potem drzavljani zberemo podpise za krivdno preganjanje zdravnikov nedosegljivost,ne oglasanje na telefon ni odgovora na poslana elektronska sporocila predolge cakalne vrste dvozivkarstvo in se bi lahko nastevali v nedogled niso samo zdravniki tisti ki se imajo za bogove v belem ...prikaži več in s peticijo in zbiranjem podpisov skrbijo za svojo ogrozenost a pacienti so kot kaze koleteralna skoda .

    • Avatar R_D
      R_D 16:49 22.julij 2024.

      Ce klices in poslijas maile o vonju in barvi svojega dreka je logicno da ti ne odpisejo.

    • nostradamus 17:02 22.julij 2024.

      R_D 16:49 22.julij 2024. brcas v temo

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 16:23 22.julij 2024.

    Kaj pa varstvo in zaščita mene pred pizduni, ki trobijo in krilijo z rokami, če ne speljem izpred semaforja v isti sekundi, ko se prižge zelena luč? Ti so resnični problem. Zgodilo se mi je pred dobrim mesecem, srce mi ...prikaži več pa od takrat naprej nenormalno razbija v prsih. Upam, da dočakam naslednje leto.

  • rd2dmk2 15:37 22.julij 2024.

    dohtar me lahko ubije, pohabi mi uniči vse zobe ( in zraven mastno računa ), amputira napačne ude in me sparvi medinvalide, pa mu niti z advokatom nič ne morem, kerstrokovno presojo delovanja šišmarskega dohtarja ocenjuje drug šušmarski dohtar. zatorej ...prikaži več sprejet zakon- ko bo pacient tožil dohtarja bo edini veljavni razsodnik, kolo sreče zavrtiš in kjer se ustavi kriv- ni kriv potem pa srečko nazaj v ambulanto, nesrečko pa pred zid, pa 6 kugl.

    • Avatar R_D
      R_D 16:47 22.julij 2024.

      Potrm di ze brez vseh zob in brez vseh udov. Kako pises komentarje?

  • Toma 13:16 22.julij 2024.

    Ne bo pomagalo proti nedotakljivimi nadstandardnimi domorodci!

    • pravičnik77 13:41 22.julij 2024.

      tudi sami so krivi, ker imajo komunikacijo na nuli.. naj pacientovih organov ne imenujejo tace, šape, zmerjajo da so debeluhi, medtem ko so sami širši kot daljši... naj bo pregled ob uri ki jo ONI določijo, naj najprej sami pri ...prikaži večpri sebi premislijo, koliko so sami krivi

    • Avatar R_D
      R_D 16:46 22.julij 2024.

      Se nikoli nisem slisal nobene id besed, ki si jih nastel. Po mojih izkusnjas se vedno drzijo ur, ki so jih dolocili. Ne vem zakaj hofis 2 uri pred doloceno uro tja guzvo delat, ce ti lepo pise da pridi ob uri.

    • pravičnik77 16:55 22.julij 2024.

      RD imaš srečo, bodi vesel... v mestu mogoče ne, na podeželju pa...

  • Avatar Zoran
    StarMačk 16:31 22.julij 2024.

    Če Zdravniška zbornica misli, da jim lahko pri zaščiti varnosti na delovnem mestu država nudi enake pogoje kot policistom, bodo zelo razočarani! Mislim, da največji prag zaščite, ki ga lahko dobijo, ne da bi ob tem država posegala v ustavne ...prikaži več pravice ostalih javnih uslužbencev, ki prav tako delajo s strankami ta, da policisti ob prijavi tovrstne kršitve obravnavajo in posredujejo preiskovalnemu organu po uradni dolžnosti in ne več na predlog oškodovanca, kot je sedaj...

    • Avatar R_D
      R_D 16:52 22.julij 2024.

      Proti ostalim javnim usluzbencem vas nihce ne ščuvajo ne levi ne desni politiki. Proti zdravnikom pa vas levaki pumpajo in spodbujajo sovrastvo ze 33 let.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.