Avto
84 ogledov

En parkirni prostor ni dovolj

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smoljo 17:28 22.maj 2012.

    pol si pa naj podmornico kupi.mislim kake bolane maste eni,kje si ti yuga najdo zdaj si se kr v prejsnem stoletjo

  • smoljo 17:28 22.maj 2012.

    gume spustit

  • smoljo 17:29 22.maj 2012.

    kk se mu ga ne da,mopedist pride in rukne pa je

  • smoljo 17:30 22.maj 2012.

    ne gre za aroganco,glih za to gre,misli da je frajer,ce ma mercedeza .domanaj ga parkira v garazo pokrije s plahto ,pa s trolo v trgovino.pa ga mu nebo noben tutno,pa bojazen gor dol

  • smoljo 17:33 22.maj 2012.

    na sreco sem,ti pa ocitno ne

  • smoljo 17:34 22.maj 2012.

    karkoli ma gor pelu se neb,verjem

  • smoljo 17:35 22.maj 2012.

    čist prav ma,mu grem pomagat kuj

  • Neja35 21:50 22.maj 2012.

    JAZ BI MU NAMAZALA KLJUKO Z PASJIM DREKOM, TAKO OD ZADAJ, DA SE NE VIDI, TAKO, DA KO PRIME ZA KLJUKO....:) IN UPALA, DA NIMA ROBČKA....GA SNEMELA Z SVOJEGA AVTA IN NATO DALA TO NA "JAZ POROČAM" :) :)

  • smoljo 14:26 21.maj 2012.

    se strinja da je ta moznost obstajala,ampak potem ne prakiraš vmes da ne izpadeš butec,če so ze drugi a ne.ampk se mi kr zdi da je ta voznik/ca parkiral tako namerno da nebi kdo slucajno v njegov avtek butnilz varati,jaz ...prikaži več bi oz bom gume vn spustil ko ga vidim kje,pol pa naj razmišlja zakaj so prazne,tako kot ljudem ,ki parkirajo na mestih namenjenim invalidom,a to niso.

  • zic 15:35 21.maj 2012.

    dej te no dejte ga mal manj srat..kaj če so bili že prej avtomobili narobe razvrščeni in je pač voznik parkiral, tam kjer je bil prostor, potem so pa ostali odšli on pa je ostal kot črna ovca za primitivce...a ...prikaži več slučajno nimate kaj delati???? to je tolk nepomembno u lajfu, da je joj.....

  • Kevin Kiret 18:51 21.maj 2012.

    folk zato tko parkira ker se kdo pripelje z yugotom pa mu butne v vrata...jst mu dam čist prov... zakaj bi mel praske na avtu zarad enga šupka z yugotom

  • zic 15:36 21.maj 2012.

    ti so pa prou odličen, verjetno v vseh pogledih...zdolgočasenci a nimate kaj delat?????

  • BepaJoseph 16:10 21.maj 2012.

    "jst bi si kupu..." MK daj preber si še enkrat kaj si napisal in razmisli,kdo je kreten...

  • dd1307 23:29 21.maj 2012.

    Eni namerno tako parkirajo, ker so ljudje nemarni in butajo z vrati, če ne še kaj več. Jaz ga pa razumem. Čeprav človeku dvigne pritisk, ker tam v svoji fantaziji vidi svoj potencialen parkirni prostor. Sicer jaz raje kakšen korak ...prikaži več dlje stran parkiram, kjer je več praznih parkplacov. Če pa pogledate natančno sliko se vidi stare črte - in po starih črtah ga je parkiral zelo natančno v svoj boks.

  • maddog 07:38 22.maj 2012.

    ja zdej so nove, in ne stare..edin če bi tudi t rad imel staro plačo? ne pa novo ki je višja?

  • Kevin Kiret 18:55 21.maj 2012.

    sam si res prizadet...

  • MK 15:35 21.maj 2012.

    če tko spolno občuje kot parkira ga nkol ne da notr.jst bi si kupu en star avto za zabijanje v take kretene. bi mel dost dela vsak dan

  • Izudin 17:55 21.maj 2012.

    Točno za to gre, se ti zraven parkira nekdo s starimi jajci, ti bo še za nalašč z vrati udaril v njega. Moji ženi so na tak način čisto pubutali avto na parkirišču, od zdaj naprej so zaščitne letve obvezna ...prikaži veča oprema, če se le dobijo za dotični model. Tukaj ne gre za aroganco, ampak za bojazen, da bi mu ga poškodovali, res je pa avto čefurske znamke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.