Slovenija
32 ogledov

"Eno uro smo stali skoraj na mestu"

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Presvetli 17:01 30.januar 2014.

    Severna Primorska porabila 300 ton soli!!!??????Kaj so morje solili.

  • texpower007 17:02 30.januar 2014.

    pa ja... sej ga vsako leto presolijo in potem govorijo da ni denarja v blagajni

  • Presvetli 17:03 30.januar 2014.

    Sedaj te bo Jože Šemrov z Lekadolom malo podučil o pitju vode,zarad komentarja.

  • texpower007 17:04 30.januar 2014.

    ne ni res... primerjaš 30 cm snega z dežjom...

  • Mrcina 19:58 30.januar 2014.

    Lj24.....komentar dneva :))))))

  • JackD 17:38 30.januar 2014.

    Ceste so slabe,a. Ob takih padavinah pač ne more biti vse takoj spluženo. Slovencljem se pa zmeraj nekam mudi in ne znajo prilagodit hritrosti. Če ti pelješ po taki cesti 45 namesto 50km/h, kar kličeš nesrečo!

  • KOJAK 17:39 30.januar 2014.

    Pozanimaj se kaj zajema severna primorska preden kaj zineš!

  • 4krogci 17:48 30.januar 2014.

    @KOJAK... ne se obremenjevat z njimi, oni tko mislejo da je severna primorska do tolmina naprej je pa gorenska za njih (tudi v marsikaterih nasvetih za izlet,kateri so plačani iz strani države, piše: Izlet na Gorensko v objem zgornjega toka Soče!

  • Sebastjan Kroflič 13:06 30.januar 2014.

    Jaz še vedno ne razumem, zakaj venomer objavljajo, kako so prirpavljeni in kako jih nič ne bo presenetilo, potem pa ni nič očiščeno. Saj razumem, da če sneži, da ne more bit suha cesta, to je normalno, ampak če cel ...prikaži več teden poslušaš, kako so pripravljeni in kako bo vse spluženo in posoljeno, potem nekako to od njih tudi pričakuješ.Pa naj drugič prej javno povejo, da niso pripravljeni, da nimajo dovolj soli, premalo ljudi in plugov in da naj se pripravimo na to, da ceste in pločniki ne bodo očiščeni. Sem prepričan, da bi se ljudje bolj pripravili in bi bilo precej manj težav.

  • Jaka.marinsek 14:50 30.januar 2014.

    Ceste niso katastrofa, ampak zadnje dejanje apokalipse. Niso krivi vozniki, ker po živem ledu tudi s zimskimi gumami ne moreš prav hitro.Peljal sem se od Trzina do Rudnika... res sem samo upal da me ne bo odneslo in da ...prikaži več bo preživel. Ceste so bile mogoče enkrat poslojene zjutraj ko je bila še tema in potem do 14:00 ni bilo blizu nikogar.Zadnjič ko je padlo 1cm snega so se metali po glavi in plužili in solili kot da ga je 2 metra, zdaj pa jamrajo da ni soli. Prav res, kaj bi šele bilo da bi morali plužiti in soliti že od novembra, tako kot lani.

  • fazko 18:56 30.januar 2014.

    vse skupaj so butale in mi smo vsi butalci.snega smo si želeleli ga imamo vendar paniko okoli sneženja in pa o čiščenju snega delajo pa mediji ter nestrpni vozniki ki ljubijo hitrost ne glede na razmere pa tudi tisti ki ...prikaži več se spravijo na cesto in jih je strah vozit po takih cestah in so prepočasni.tudi ostali udeleženci kot so pešci in kolesarji ogrožajo saj sploh ne gledajo in ne mirkajo kdaj stopi na prehod za pešce ali pa skoči čez cesto pred avtomobilom. na avtocesti bo pa kaos tako dolgo dokler v takih razmerah ne bodo policaji začel pisati neusmiljeno kazni tovornjakom kajti po zakonu je določeno kdaj se mora voznik sam izločit iz prometa kar pa ne upoštevajo in kaj sledi zastoji pa tudi prometne zaradi tega. cestne službe pa delavcim zahvala ko se trudijo za vodilne pa preiskavo kje je materijal za posipavanje trdili so da ga imajo zadosti zdaj so ga pa porabili kako so ga prodali kaj ali kaj,.

  • Pepe007 13:50 30.januar 2014.

    Bralec "Tine" bi lahko napisal: "cesta je katastrofalna, nastala je strašna kolona. Še dobro, da sem bil prvi v koloni."

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.