Tako je to v diktaturah in tudi zato Ukrajinci nočejo Rusov na oblasti!
Diktator.glupistsrček.
Mi v Žabjaku mislimo da je naredil popolnoma pravilno,,,Kajti take univerze slej ko prej pričnejo producirat samo sranje in terorizem,,Poglejte si Beograd,, koliko dela so naredili glupi pokvareni študenti gospodinu Vučiči
Ja, jo je zaprl, ampak zakaj ? zato, ker jo je financiral Soroš, vsi pa vemo, da je on skrajni ultra levičar.
Odurnega poslat....na obvezno zdravljenje....
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Tako je to v diktaturah in tudi zato Ukrajinci nočejo Rusov na oblasti!
Diktator.glupistsrček.
Mi v Žabjaku mislimo da je naredil popolnoma pravilno,,,Kajti take univerze slej ko prej pričnejo producirat samo sranje in terorizem,,Poglejte si Beograd,, koliko dela so naredili glupi pokvareni študenti gospodinu Vučiči
Ja, jo je zaprl, ampak zakaj ? zato, ker jo je financiral Soroš, vsi pa vemo, da je on skrajni ultra levičar.
Odurnega poslat....na obvezno zdravljenje....