Slovenija
28 ogledov

Erjavec prepričan, da se je nanj spravil Janša

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 12:44 24.avgust 2015.

    uboga država kjer o njeni usodi odloča tale klovn in upokojenci !!!!!!!!!!!!!

  • KLOBO 12:56 24.avgust 2015.

    Črnogorcu Dragoljubu se takoj po zaužitju sintetike prikaže Janez Janša, žal mu ni pomoči !! Bednik je pač bednik in bednik bo ostal !!

  • Avatar praufo
    praufo 14:18 24.avgust 2015.

    Ta politika je kot šport, enkrat eden zmaga, drugič drugi. Eni navijajo za rdeče, drugi za črne ali pa rumene, mogoče celo plave.Navijači so strastni in manj strastni, bolj razočarani ali manj. Na volitvah imajo občutekda bodo ...prikaži več izbrali favorita, ki jim obljublja nebesa. Nekateri so preveč razočarani,drugi spet računajo na naslednje volitve. Vse skupaj je ena igra, ki pod pojmomdemokracija daje vtis da ljudstvo odloča, v resnici se pa stvari odvijajo drugače.Ampak pomembno je, da ljudstvo odloča. Sodobna demokracija je pa taka kot je.Nihče ni odgovoren za nič, ker je sistem tak kot je, razen, da bo na naslednjih volitvah zgubil. Res me zanima, kako so v starih časih vladali monarhi, kralji,carji in še kdo. Kaj je bolje od demokracije ?

  • mph 15:17 24.avgust 2015.

    Če misliš v mislih Mesca, je samo najbolj viden član, prepoznavni znak. Je pa drugače koordinator (ne predsednik) IDS-ja. V ZL je ogromno dobrih, pravih levičarjev. Nesprtno je vmes tudi kakšen krt. Luka izjemno dobro argumentira in zagovarja čisto pravo ...prikaži več levičarstvo. Zato je tak trn v peti janšistom, katolibanom, ... da po njemu in ZL sistematično hujskajo proti iz vseh prižnic vernike. Toliko, da bi bila že davno več kot na mestu policijska preiskava, če še vedno velja, da je država ločena od cerkev. In notranja, vatikanska preiskave, ker se ukvarjajo s področjem, za katerega niso pristojni. V SD, LDS, ZL, .... je bilo tudi kar nekaj pravih levičarjev, zato sem se selil med temi, vendar je na koncu prevagal vpliv levakov. Trenutno je ZL točno to, kar si jaz predstavljam pod levico, do sedaj od volitev so naredili skoraj čisto vse kot bi človek pričakoval od zavednih levičarjev. In kot vse kaže bodo še dolgo imeli moj glas. To je pa vse, kar me zanima. Čisto vse ostale opcije so pa res

  • Ronald Reagan 10:40 24.avgust 2015.

    Hahaha...Janša se vsem levakarjem prikazuje...tudi v sanjah...bbuuuuuu...Le kaj bi brez Janše?Kdo bi pol bi kriv za njihovo debilnost?

  • Avatar praufo
    praufo 11:57 24.avgust 2015.

    Politika pač, ki se ji reče demokracija v republiki. Pozicija in opozicija, večna igra dveh igralcev. Nikoli ne veš, kdaj te bo nasprotnik napadel in premagal. Niti počitnic, oz. dopust ne moreš do konca uživat, vedno se nekaj dogaja, še ...prikaži več spat ne moreš ... Al si za takšno igro in zdržiš vzpone in padce, al pa odideš in pridejo drugi akterji. JJ sodi med najbolj vzdržljive igralce. Že zaradi tega si bo nekoč zaslužil spomenik.

  • miho 12:56 24.avgust 2015.

    Erjavec ima očitno blodnje. V vsaki normalni državi bi ministerministrstva, ki nima svojih podanikov pod nadzorom, odstopil. Minister mora vedeti, kaj počnejo njegovi podaniki in v primeru ugotovljenih nepravilnosti pravočasno ustrezno ukrepati.

  • mph 13:50 24.avgust 2015.

    No, Janša je pač mrhovinar in ko vidi mrhovino ali priliko, bo pač naredil vse, da bodoča mrhovina ostane prava mrhovina. Je pa Erjavec še naprej Erjavec. Meni samo ni jasno, kako uspe prepričat 10% pretežno penzionerjev. In da bi ...prikaži več jim vsaj kaj pridobil boninet, pa ne, sploh ne. Samo dere se ob volitvah, "penzij ne damo", "bogi upokojenci" ... in ti mu vedno znova nasedejo, standardi pa jim grejo vedno bolj dol.

  • spenjac 14:21 24.avgust 2015.

    in mimogrede, 25 let nazaj je bila LDS tisto, kar je sedaj ZL. Mlada, demokratična, ambiciozna stranka, ki je želela vsem zagotoviti dostojno življenje. Končalo pa se je s Katarino Kresal (vsega vmes res ni treba omenjati, ali pač?). Državo ...prikaži več so pokradli levi in desni, le da so desni kradli bolj intenzivno, ker so imeli manj časa.

  • Kranjica 16:25 24.avgust 2015.

    Dragi moj, ZL oziroma njim podobne, smo imeli že 25 let nazaj, ko so levičarji ( ne levaki) imeli v rokah še celo državo in njeno premoženje, večino pa imajo še danes. Ne vem, če se spomniš, ker po tvojem ...prikaži več razmišljanju sklepam, a te še ni bilo na svetu ali pa si bil še premlad, da bo dojel, kaj se je dogajalo. Seveda pa ima vsakdo pravico do sanj.

  • Kranjica 18:39 24.avgust 2015.

    Nisem mislila preteklih 25 let, ampak pred 25 leti. In v čigavi last so ila takrat podjetja in tovarne? Katere "moje" pa smo imeli 2000, pa mi ni znano. Tudi jaz se pri mojih letih še predobro spomnim, kako smo ...prikaži več živeli v času bivše YU, tudi moji starši so imeli le srednješolsko izobrazbo in cel kup otrok. Saj ne rečem, da nam je šlo tako, kot danes S.Koreji ali Venezueli, a to ni zasluga sistema, ampak poceni kreditov, ki jih je YU dobivala. Zakaj jih je, ti je gotovo znano. Nič nimam proti ZL ali Mesecu, sem pa proti demokratičnemu socializmu, ki ga propagirajo.Kdaj taka družbena ureditev propade, pa je krasno povedala že Margaret Thatcher!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.